Konami’nin dünya çapında büyük hayran kitlesi olan futbol serisi PES, her yıl çıkardığı oyunlar ile çıtayı biraz daha yükseltmeyi başarıyor.  Bu yılın son çeyreğinde piyasaya çıkacak serinin son halkası eFootball PES 2020’nin demo sürümü kapak görselleri ile birlikte yayınlandı. PES 2020 Demo Sürümü ile birlikte oynanış videosu da yayınlandı.

PES 2020 Demo Sürümü şuan indirilebilir durumda

eFootball PES 2020 demo versiyonu şuan Steam, PlayStation 4 ve Xbox üzerinde oyun severlerin erişimine açılmış durumda. demonun yanı sıra PES 2020 ile beraber gelecek yenilikleri içinde barındıran bir oynanış videosu yayınlandı.  Videoda, geliştirilen oynanış mekaniklerinin yanı sıra motion capture teknolojisi sayesinde gerçeğe oldukça yaklaşmış grafikler gösterilmiş. Tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla PES bu yıl gerçekçilik konusunda bir adım daha ileri gitmiş.

Geçtiğimiz günlerde Konami, PES 2020 için Juventus kulübü ile anlaşmıştı. Bu anlaşma nedeni ile kapat yıldızının Cristiano Ronaldo olacağı düşünülmüştü. Ancak PES kapak konusunda farklı bir karar vermiş. Kapakta tek yıldız futbolcu yerine dört farklı futbolcuya yer verilmiş. eFootball PES 2020’nin kapağında sürpriz şekilde Cristiano Ronaldo bulunmuyor.

PES 2020’nin kapağında, futbolun gelmiş gelmiş en büyük yıldızlarından Lionel Messi baş köşede yer alıyor. Messi’ye, Juventus’lu Miralem Pjanic, Bayern Munich’te top koşturan Serge Gnabry ve Manchester United’tan Scott McTominay eşlik ediyor.

PES 2020 Demo

Son yıllarda FIFA ile arasındaki rekabette bir hayli geriye düşen PES. Yeniden öne geçebilmek için yoğun bir çaba harcıyor. Mekanikleri ve kullandığı yeni teknolojiler ile adından söz ettirse bile FIFA serisini yakalamayı başaramıyordu. Ancak bu yıl iddialı grafikleri ve adeta oynamayı değil yaşamayı vaad eden atmosferi ile rakibini zorlayabilir.

İlginizi Çekebilir  Overwatch 2 Resmen Duyuruldu! İşte Oynanış Videosu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz