Disney+’a Star Wars dizileri yapılacağı uzun zamandır biliniyordu. Bu dizilerden birinin efsane Jedi ustası Obi-Wan Kenobi’nin Tatooine’de yaşadığı maceralar ele alacağı biliniyordu. Ewan McGregor’ı yeniden Jedi ustası olarak görecek olmamıza çok heyecanlanmıştık ancak diziden uzun zamandır bir haber yoktu. Bugün gelen bilgilere göre Obi Wan dizisi Disney tarafından onaylandı.

Kasım ayında açıklanacak olan Disney’in dijital yayın platformu Disney+ sektöre hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Disney imparatorluğunun yayın haklarına sahip olduğu tüm yapımların yer alacağı platformdan yeni bir haber var. Gelen bilgilere göre uzun zamandır beklenen Obi Wan Kenobi dizisi onaylanmış durumda. Dizi ile ilgili bir diğer güzel gelişme ise Ewan McGregor’un yeniden Obi Wan olarak karşımızı çıkacak olması.

Obi Wan Dizisi Disney Plus’da yayınlanacak

Obi Wan dizisi

Han Solo filmi çıkana kadar Obi Wan için bir film projesi gündemdeydi ancak Solo gişede tam anlamıyla bir hezimete uğraması bu projenin rafa kaldırılmasına neden oldu. Tüm bunlar Obi Wan için son demek değildi. “Hangi Star Wars hayranı Obi Wan Kenobi’yi tekrar görmek istemez?” bu altın sorunun doğru olduğunu bilen Disney imparatorluğunun çarklarını döndürmeye başladı.Disney Plus platformu için Star Wars projeleri geliştirildiği biliniyordu ve projelerden en dikkat çekicisi Efsane Jedi ustası Obi Wan’ın dizisiydi.

Henüz resmi olarak konusu açıklanmayan dizi aylar önce sızan bilgilere göre Jadi ustasının Tatooine’de yaşadığı maceralar ele alacak. Ewan McGregor’ı yeniden Obi Wan Kenobi rolünde göreceğimiz yapım Mini dizi formatında olacak ve yalnızca altı bölümden oluşacak Bu kadarı bile biz Star Wars hayranlarına yeter.

İlginizi Çekebilir  Mindhunter 2. Sezon Resmi Fragmanı Sonunda Yayınlandı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz