Disney Star Wars’ı sağmaya devam ediyor.

Yatırdığı milyarları çıkartmak için beraber büyüdüğümüz Star wars’ı rezil etmeye yemin eden Disney

Yatırdığı milyarları çıkartmak için “Gerekirse Star Wars temalı çamaşır mandalı bile yapalım” mantığında olan Disney,  beraber büyüdüğümüz Star wars’ı katletmeye devam ediyor. Yeni kurbanı ise Obi-Wan Kenobi (meğer George Lucas’ın ne günahını almışız, melek gibi adammış.)

Disney, bu yıl içerisinde kullanıma sunacağı yeni stream servisi Disney+ da yayınlanacak dizi, antoloji türünde mini seri olacak. Obi-Wan Kenobi’nin Tatooine’de yaşadıklarını konu alacak dizi 5 ya da 6 bölüm olacak. Dizini yayın tarihi ise henüz belli değil.

Peki Kenobi’yi kim canlandıracak? Diye soranların yanıt için biraz daha beklemesi gerekecek. Star Wars seven herkesin gönlündeki isim elbette Ewan McGregor. Hayranların hisleri harşılıksız değil, Ewan McGregor’da yaptığı açıklamalarda yeniden Jedi ustası olmak istediğini söylemişti. Ancak Disney bu konuda sessizliğini koruyor.

Stream servis sektörüne sağlam giriş yapmak isteyen disney tüm kozlarını oynuyor. Şuan elindeki en değerli markalar olan Star Wars ve Marvel dahilinde olacak dizilerinin hazırlığını yapıyor. Son baharda açılacak platformda Star Wars’tan The Mandorian ve Rogue One prequel. Marvel’dan ise Scarlet Witch ve Loki dizileri yayınlanacak. Netflix’de izlediğimiz Marvel dizilerinin bitmesinin nedeni de Disney’in bu yeni stream servisi.

İlginizi Çekebilir  Netflix Masaüstü Uygulamasında Yüzen Pencere Konseptini Deniyor

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz