No Man's Sky Beyond, No Man's Sky Beyond güncellemesi ile Sanal gerçeklik desteği gelecek

Pazarlama stratejileri sonucu oyuncularda çok büyük beklenti yaratan ve çıkış yapmasının ardından aynı oranda hayal kırıklığına neden olan No Man’s Sky oyuncular ile arasını düzeltmeye çalışıyor. Hello Games, bazıları için tam bir fiyasko olan oyunun eksiklerini gidermek ve sorunlarını çözmek için pek çok güncelleme yayınladı. Her şeye rağmen oyundan vazgeçmeyen geliştiriciler, No Man’s Sky Beyond Güncellemesinin çıkış tarihini duyurdular.

Beyond güncellemesi bu yılın başında duyurulmuştu. Yeni güncelleme No Man’s Sky’a gelen önceki güncellemeler gibi tamamen ücretsiz olacak. Oyunun içeriğini bir hayli genişleyecek olan Beyond güncellemesi ile ilgili açıklama yapan Hello Games çıkış tarihini açıkladı.

No Man’s Sky Beyond güncellemesi ile Sanal gerçeklik desteği gelecek

Güncelleme 14 Ağustos tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacak. Geliştirici Hello Games, tek bir güncelleme içerisinde üç paket olacağını bildirdi. Güncellemenin içeriğinde multiplayer modu ile ilgili bir eklenti olacak. Ancak yapımcılar bu konuda ser verip sır vermedi. Daha çokça yaptıkları büyük açıklamalar neticesinde büyük hayal kırıklığı yaratan ekip bu kez temkinli davranıyor. Ekibin yaptığı en net açıklama ise , multiplayer modunun büyük bir değişime uğrayacağı.

Beyond  güncellemesi ile gelecek bir diğer yenilik sanal gerçeklik desteği olacak. Sanal gerçeklik (VR) desteği ve mutiplayer moduna yapılacak büyük değişiklik dışında güncellemenin içeriği bilinmiyor. Herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen oyunun son güncellemesi olmayacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir  Steam Yaz İndirimleri'nde 30 Tl’den Ucuza Alınabilecek En İyi Oyunlar

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz