Netflix’in dördüncü Türk dizisi üzerinde çalışmalara başladığı ortaya çıktı. “Ateşe Koşan” ismindeki dizide, en son “Fi” dizisi ile hayranlarının karşısına çıkan Serenay Sarıkaya başrolü oynayacak. Sarıkaya dizide aşkı için her şeyi yapan bir karakterini canlandıracak.

Netflix’in dördüncü Türk dizisi olacak olacak Ateşe Koşanlar hakkında bugüne kadar hiçbir bilgi yoktu. Hatta böyle Ateşe koşanlar isminde bir dizi çekileceği dahi ilk kez duyuldu. Ancak dizinin çalışmaları sessiz sedasız sürdürülüyormuş.

Bildiğiniz gibi Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu 14 Aralık 2018 tarihinde yayınlandı. Başrolünde Beren Saat’ın olacağı “The Gift” isimli dizi Netflix tarafından resmi olarak duyuruldu. Geçtiğimiz aylarda Türk TV dizileri örnek alınarak yapılan üçüncü yerli dizi Aşk 101’in ilk fragmanı yayınlandı. Serenay Sarıkaya’nın başrolünü üstleneceği ve ismi Ateşe Koşan olan dizi ise Dördüncü Netflix Orijinal Türk dizisi olacak.

Ateşe Koşan dizisinde Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven’in Başrollerde olmaları isteniyor

Ateşe Koşan, Serenay Sarıkaya

Gelen bilgilere göre Serenay Sarıkaya’nın Fi dizisinde beraber rol aldığı Ozan Güven’in yeni dizide yer alması isteniyor. Netlix Türkiye ünlü oyuncuya bir teklif götürmüş durumda. ancak Ozan Güven şuan teklifi değerlendirme aşamasında. Serenay Satıkaya ise projede kesin olarak yer alacak.

Netflix’in dördüncü Türk dizisi Ateşe Koşan”, aşkları için her şeyi yapabilecek bir kadın ve erkeğin duydu dolu maceralarını konu edinecek. Şuan için karar aşamasında olan Ozan Güven rolü kabul eder ise Fi dizisinde Serenay Sarıkaya ile yakaladıkları uyumun bu dizide de yakalanması hedefleniyor. Dizinini ne zaman yayınlanacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak henüz kadrosu bile tam olarak belli olmayan dizi en yakın 2021 tarihinde yayımlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Marvel, TikTok ile Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz