Netflix’in yeni fenomen dizisi olması beklenen The Witcher dizisinden bir süre önce karakter görselleri paylaşılmıştı. ABD’nin San Diago kentinde düzenlenen Comic-Con’da Netflix Witcher dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Netflix Witcher dizisinin fragmanını uzun zamandır bekleniyordu. Gerek kitap serisinde gerekse çok popüler olmuş video oyunu serisinden Witcher evrenin ve karakterlerini tanımış olanların beklentileri oldukça yüksek.

Netflix Witcher dizisinin ilk fragmanı

Fragman için ilk söylenecek söz şu ki kitap serisinin özüne sadık kalınmış.  Witcher’ın fragmanını tek bir cümle ile geçiştirmek olmaz. O yüzden biraz daha devam edelim. Fragmanda iki farklı dizinin fragmanları birleştirilerek elde edilmiş gibi bir izlenim yaratıyor. Gerald’ın gösterildiği sahneler bir diziden diğer sahneler ise farklı bir yapımdan. Videoda tam tutarlılık yakalanamamış. Ancak şunu belirtmeliyiz bu henüz ilk fragman ve dizinin yayınlanmasına uzun bir süre var. Gösterilmeye hazır sahnelerin yanına post prodüksiyonu tamamlanmasa bile gösterilebilecek duruma gelmiş sahneler eklenerek fragman elde edilmiş olabilir. Yani ileriki zamanlarda çıkan fragmanlarda bu gibi sorunlardan asla bahsetmeyebiliriz.

Netflix Witcher

Henry Cavill’ın Rivialı Geralt rolüne tam olarak uyum sağladığını söyleme mümkün. İlk açıklandığında şüpheler olsa bile fragmandan sonra tüm şüphelerimiz giderildi. Gerald için en doğru kişiyi bulmuşlar. Serinin diğer önemli karakteri Yennefer için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Yennefer’i gerek kitaplarında gerekse oyunda bolca görüyoruz. Fragmanda da bolca görünen Yennefer maalesef bizi heyecanlandırmadı ve aslına benzetemedik.

İlginizi Çekebilir  Star Wars dizisi DisneyPlus'da....
Netflix Witcher

Dizi hakkında fazla bilgisi olmayanlar için tekrar etmekte fayda var. Dizi, Video oyunlarından bağımsız olarak doğrudan kitap serisinden uyarlanıyor ve hikayenin en başını anlatacak (En azından ilk sezon)

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz