Netflix’in, Andrzej Sapkowski tarafından yazılan The Witcher isimli kitap serisinden uyarlanan The Witcher dizisinden yeni görsel paylaşıldı. İlk paylaşılan görsellerde dizinin ana karakterlerinin resimleri bulunurken, bu kez kitaplar ve video oyunlarından çok iyi tanıdığımız Geralt’ın atı Roach’un resmmi paylaşıldı

Dünyanın en çok kullanılan yayın platformlarından Netflix, merakla beklenen fantastik dizisi The Witcher ile ilgili ilk görselleri geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştı. Paylaşılan görsellerde serinin ana karakterileri Gerald, Ciri ve Yennefer bulunuyordu. Kitap serisini okumuş ya da dünyaca ünlü Witcher 3 oyununu oynamış herkesin merak ettiği bir karakterin fotoğrafı eksikti. Bugün Netflix yeni bir görsel yayınlayarak bu eksikliği giderdi.

Witcher dizisinin yayınlanan ilk görsellerine Buradan ulaşabilirsiniz

Witcher dizisinden paylaşılan görsel

Witcher, görsel

Platformun resmi Twitter hesabından paylaşılan resimde Geralt’ın atı Roach yer alıyor. Her koşulda kahramanımız Geralt’ın yanında olan sadık dostu serinin almazsa olmazlarından. Resimde Roach ve Gerald rolünde izleyeceğimiz Henry Cavill yer alıyor. Resimden dizi ile ilgili bir ipucu çıkartmam mümkün değil. Ancak serinin hayranları için Roach2ı görmek bile heyecanlanmaya yeter.

Dizi ile ilgili görsellerden ve kadrosundan başka bir bilgi paylaşılmadı. Ancak 19 Temmuz’da  düzenlenecek San Diago Comic-Con’da diziye ait bir panel olacağı biliniyor. Comic-Con’da dizi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve fragman yayınlanma ihtimali var.

Diziyle ilgili olarak şu an için herhangi bir başka görsel ya da video bulunmuyor. Ancak dizinin, 19 Temmuz Cuma günü düzenlenecek olan San Diego Comic-Con’da bir paneli bulunuyor. Diziyle ilgili yeni görseller ve hatta dizinin bir fragmanının bu panelde paylaşılması da ihtimaller arasında.

İlginizi Çekebilir  Yeni Dijital yayın platformu HBO Max Duyuruldu. Şimdi Netflix Düşünsün

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz