Üst seviye donanıma sahip bilgisayarı olan Gamerlar genellikle bilgisayarlarını sergilemekten hoşlanıyorlar. Bu eğilim nedeni ile üreticiler görselliğe ve ışık tasarımına önem veren tasarımlarla karşımıza çıkıyor. MSI kozmetik tasarımlardan bir adım ileri giderek Dünyanın ilk kavisli oyuncu PC kasasını geliştirdi. MEG Alchemy 700x isimli kasa oldukça şık ve dikkat çekici tasarıma sahip.

MSI Dünyanın ilk Kavisli PS Kasasını Üretti: MEG Alchemy 700xTeknoloji takipçileri kavisli Tasarımlara aşina diyebiliriz. Kavisli tasarımlar ilk olarak monitörlerde ve cep telefonlarında görülmeye başlandı. MSI’nın yeni ürünü ile Kavisli tasarım oyuncu donanımlarında da görünmeye başlayacak. MSI gibi bir markanın böle bir tasarım ile tüketicilerin karşısına çıkmasının ardından pek çok üreticide yakın zamanda Kavisli tasarımlar geliştirmeye başlayacaktır.

MSI MEG Alchemy 700X özellikleri

Geniş ürün yelpazesi ile Cumputex 2019 fuarına katılan MSI, Alchmy 700x’i görücüye çıkarttı. Ziyaretçilerinin oldukça ilgisini çeken kavisli PC kasası, Şık tasarımı, dolgun görüntüsü ile yakın zamanda kavisli tasarıma sahip pc kasalarını her yerde göreceğimizi ilan diyor.

Tamamen şeffaf şeffaf bileşenlere sahip olan kasa 32 inçlik bir monitör boyutunda. MSI’ın Dünyanın ilk kavisli bilgisayar kasası olarak lanse ettiği MEG Alchemy 700x, tam boy ATX anakartlar ile uyumlu. Oyuncu donanımlarınızı sergilemeyi seviyorsanız, bu PS kasası tam size göre.

MSI Alchemy 700x kavisli PC kasası, kavisli monitörler kadar işlevsel olursa sadece oyuncuların değil yüksek donanımlı PC kullanıcılarının tamamının ihtiyacını karşılayabilir. PC kasasının ne zaman piyasaya sürüleceği henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir  Xiaomi Mi MIX 4 En İyi Olmak için Geliyor, İşte Göz Alıcı Özellikleri

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz