Uzun zamandır hakkında dedikodular olan ve ne zaman geleceği merak edilen Minecraft Earth sonunda kapalı beta sürecine başladı. Gerçek dünyada Minecraft yapıları inşa edebileceğimiz konum tabanlı oyun için ön kayıtlar başlamış durumda. Mincraft severlerin kaçırmaması gerek çünkü ön kayıt yaptıranlara özel hediyeler var.

Minecraft Earth neler vaad ediyor?

Minecraft Earth, tıpkı Pokeon Go gibi konum tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu. Gerçek dünyayın, gezdiğimiz gördüğümüz sokakları caddeleri hatta evimizi Minecraft dünyasına çevirerek dilediğimiz gibi yapılar oluşturmamızı sağlayacak. Bu deneyimi tek başımıza yaşayabileceğimiz gibi arkadaşlarımızla beraberde oynayabileceğiz. Bilgisayara ya da mobil telefondan Minecraft oynamaktan sıkılanlar, biraz gezmek isteyenlere müthiş fırsat.

Minecraft Earth neler vaad ediyor?

Orijinal Minecrft’ta bulunan tüm yaratıklara sahip olacak Earth’te yepyeni yaratıklarda olacağı açıklandı. Oyunda yalnızca kendi hayal gücünüzün ürünü dünyalar oluşturmakla yetinilmeyecek. Başka oyuncuların oluşturdukları dünyaları da ziyaret edebileceksiniz. Ziyaret etmek için tek yapmanız gereken ise kameranızı oyunculara çevirmek.

Minecraft’ın desteklediği tüm dillerde yerelleştirilecek. Oyun yalnızca Android 7.0 sürümü, İOS 10  ve üzeri sürüm cihazlardan oynanabilecek.  Oyunun kapalı betasına kayır yaptıranlara Earth ve Minecraft Bedrock görünümleri hediye edilecek. Minecraft sevenlerin kaçırmaması gereken bir hediye.

Beta Sayfasına Buradan ulaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed Ragnarok'tan bilgiler ve görüntüler sızdı!!!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz