Microsoft yeni ürünleri “Surface Laptop 3” ve “Surface Pro 7”yi önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtacak. Merakla beklenen yeni tablet ve dizüstü bilgisayarlarının basın görsellerini bugün paylaştı.

Dünyanın en büyük şirketlerinden Microsoft, Çarşamba günü düzenleyeceği özel etkinlikte yeni dizüstü ve tablet modellerini tanıtacak. Merakla beklenen iki ekranlı tabletinin yanı sıra etkinlikte Surface Pro 7 tablet ve Surface Laptop 3 modellerini de tanıtacak. Bugün sürpriz bir şekilde iki ürününde basın görselleri paylaşıldı.

Surface Laptop 3

Surface Laptop 3

Evan Blast’ın paylaştığı görsellerden anlaşıldığı kadarı ile oldukça şık iki cihaz tanıtılmayı bekliyor. Surface Laptop serisinin üçüncüsü, önceki modellerinin aksine 13 ve 15 inç olmak üzere iki farklı modele sahip olacak. Görsellerden anlaşıldığı kadarı ile Surface Laptop 3, bir önceki modelinden kullanıcıları arasında tartışmaya neden olan klavyenin kumaş yapısı kaldırılmış durumda. Bilindiği gibi Surface Laptop 2’nin klavyesinde bulunan kumaş yapı kullanıcıları sevenler ve sevmeyenler olarak ikiye bölmüştü.

Surface Pro 7

Tweetlerde görülen bir diğer cihaz ise Surface Pro 7. Yeni cihaz birkaç ukaf dokunuş dışında tasarım olarak bir önceki modeli Surface Pro 6’a oldukça benzer. Surface Pro 7’ye USB Type-C bağlantısı eklenmiş. Surface Pro 6’da DisplayPort kullanılıyordu. Eğer eski tip USB bağlantısına ihtiyaç duyuyorsanız üzülmeyin çünkü tablette USB-A bağlantısı da bulunuyor.

Microsoft’un Çarşamba günü yapacağı etkinlikte tanıtacağı düşünülen iki ekranlı tablet teknoloji meraklıları tarafından oldukça merak ediliyor. Ancak ne yazık ki Tweetlerde bu yeni tabletin görüntüleri yer almıyor. İki ekrana sahip tabletin Centaurus ismi ile duyurulacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir  Tam 7 Gün Pil Ömrü Olan Sharp S7 Duyuruldu. İşte Size Şarj Aletinin Yerini Telefonun Özellikleri

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz