Marvel's Avengers oynanış videosu

Uzun süren geliştirme sürecinin ardından geçtiğimiz Haziran ayında E3 konferansından tanıtılan Marvel’s Avengers oyunundan yeni bir video geldi. Dün başlayan Gamescom 2019 küçük bir tanıtım yapan geliştirici stüdyo Marvel hayranlarını sevindirecek bir video yayınladı. Marvel’s Avengers oynanış videosu ile huzurlarınızda.

İlk fragmanı E3 2019 konferansında yayınlanan Marvel’s Avengers geliştiricilerin beklemediği kadar olumsuz eleştiriler almıştı. Avengers ismine sahip bir oyun için her zaman beklentiler son derece yüksek olur. Yayınlanan fragmanda senaryo, seslendirme, oynanış ve grafikler olarak pek çok yönden eleştirilmişti. Oyun bugün Gamescom 2019 fularında bir kez daha görücüye çıktı.

Marvel’s Avengers Oynanış Videosu

Oynanış videosunda oyunun başlangıç kısmı gösteriliyor. Marvel’ın en güçlü kahramanlarından yıldırım tanrısı Thor ile başlayan oynanış videosu, karakterin nerede ise tüm dövüş mekaniklerini gözler önüne seriyor.

Hem yerde hem de havada dövüşebilen Ironman bize uçuş mekanikleri hakkında fikir veriyor. Bir oyuna uçuş mekaniği eklemenin ne kadar zor olduğunu düşünürsek mekanikler için ilk izlenimimiz olumlu. Sırasıyla Hulk, Kaptan Amerika ve Black Widow’un oynanışı görüyoruz. Özellikle Hulk çok eğlenceli görünüyor. Ancak bu 19 dakikalık video oynanış olarak bizi tatmin etti dememiz oldukça zor.

Grafik ve animasyon olarak iyi duran oyun Marvel’s Avengers kendisinden beklenenleri verebilecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz. Bu oynanış videosunun oyunu son hali olmadığını belirtmeliyiz. Piyasaya sürülene kadar pek çok değişiklik yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir  Nedir kardeşim bu Twitch? Yenir mi? İçilir mi? Diye merak edenlere özel Twitch tarihi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz