Avengers: Endgame ile Marvel sinematik evreninin üçüncü fazı sona ermişti. Dördüncü faz Spider-man: Far From Home ile başladı ancak ileride ne olacağı bilinmiyordu. ABD’nin San Diago şehrinde devanm eden Comic-Con’da dördüncü fazda neler izleyeceğimiz resmi olarak açıklandı. Marvel, yeni film ve dizilerin yanı sıra bize küçük sürprizlerde yapacak gibi görünüyor.

Marvel, yeni film ve dizileri:

Endgame sonra sı dördüncü fazın takvimi sonunda açıklandı. Kulis bilgileri sayesinde pek çoğunu öğrendiğimiz yapımların yanı sıra oldukça sürprizler bizi bekliyor. MCU’nun başındaki isim Kevin Feige’nin daha önce açıkladığı gibi film sayısında belirgin bir azalma yaşanacak. Ancak üzülmeyin birbirinden iyi diziler bizi bekliyor olacak.

Marvel’ın 2020-2021 yıllarında vizyona girecek filmleri

Black Widow

Yönetmen: Cate Shortland

Oyuncular: Scarlett Johansson, Rachel Weisz

Vizyon Tarihi: 1 Mayıs 2020

Black Widow

The Eternals

Yönetmen: Chloe Zhao

Oyuncular: Angeline Jolie, Salma Hayek, Richard Madden

Vizyon Tarihi: 6 Mayıs 2020

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Yönetmen: Destin Daniel Cretton

Oyuncular: Simu Liu

Vizyon Tarihi: 1 Şubat 2021

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Yönetmen: Scott Derricson

Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen

Vizyon Tarihi: 7 Mayıs 2021

Thor: Love and Thunder

Yönetmen: Taika Waititi

Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman

Vizyon Tarihi: 5 Kasım 2021

Marvel yeni

Black Panther 2, Captain Marvel 2 ve Guardians of the Galaxy Vol. 3 fimlerinin de geçeceği açıklandı ancak bu fgilmler için vizyon tarihi verilmedi. 2022-2023 aralığında vizyona girmeleri bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Harry Potter Abonelik Servisi Wizarding World Gold Açıldı!

Gurbetteki evlatlar yuvaya dönecek. X-Men ve Fantastic Four, MCU’ya dahil oluyor

Disneyin yeni açılacak Stream servisi Disney Plus’da yayınlanacak diziler:

The Falcon & Winter Soldier: Yeni Captain Amerika olan Falcon ve acıların çocuğu Bucky Barnes maceralarını anlatacak dizi 2020 yılının son çeyreğinde yayınlanacak.

Marvel yeni

WandaVision: 2021 il baharında izleyeceğimiz dizinin başrolünü Elizabeth Olsen ve Paul Bettany paylaşacak. Dizi Endgame’den hemen sonrasını anlatacak.


Marvel yeni

Loki: Thanos gelip kafasını kırana kadar MCU’nun en sevilen kötü adamı olan Loki kendi dizisi ile geri dönüyor. 2021 yılında yayınlanacak dizide Endgame’de tesseract’ı çalıp kaçan Lokinin ne haltlar karıştırdığını izleyeceğiz.

Marvel yeni

WHAT IF …?: Marvel çizgi romanlarının okuyucularını çok iyi bildiği seri animasyon olarak uyarlanacak. 2021 yılında yayınlanması planlanıyor.

Marvel yeni

Hawkeye: Marvel Sinematik evreninin en baba kahramanlarından Hawkeye’in dizisi 2021 son bakarında izleyicileri ile buluşacak. Hawkeye rolünü yine Jeremy Renner üstlenecek.

Marvel yeni

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz