San Diego Comic Con’a katılan Marvel, ilk üç faz dahilinde olan bütün filmlerini bir araya getiren ve tek bir hikaye olarak sunan “Infinity Saga”nın fragmanını resmi olarak paylaştı.

Geek dünyasını merakla beklediği San Diego Comic Con başladı. fuarın katılımcılarından olan Marvel, ziyaretçilerine bir sürpriz yaparak Marvel Sinematik Evreninin ilk üç fazındaki filmleri tek bir film gibi sunan “Infinity Saga”nın fragmanını resmi olarak yayınladı.

Infinity Saga, Marvel sinematik evreninin ilk üç fazda çekilmiş filmleri bir araya getirerek adeta bir filmmiş gibi sunuyor. İlk olarak Temmuz ayında SIGGRAPH isimli etkinlikte yalnızca ziyaretçilere gösterilen fragman bu kez resmi olarak yayınlandı ve internette paylaşıldı.

Infinity Saga

Fragmanın sonunda resmi olarak yayınlanması, Marvel’in sinema evrenindeki tüm filmleri bir araya getirdiği Infinity Saga DVD ve Blue-Ray setinin habercisi olduğunu düşünülüyor. Bilindiği gibi Marvel Sinematik Evreninin ilk 23 filmini bir arada bulacağını biz set bulunmuyordu. Her filmi tek tek satın almak zorunda kalınıyordu. Tüm filmlerin bir arada bulunduğu bir dijital yayın platformunun da bulunmaması nedeni ile hayranlar filmlere toplu olarak ulaşmakta sıkıntı yaşıyorlardı.

Infinity Saga fragmanı, 11 yıl süren sinema tarihinin en büyük serisinin en dikkat çekici ve hemesi sinema tarihine geçmiş sahnelerden oluşuyor.

Infinity Saga fragmanı

Marvel, dördüncü fazda ilk üç fazda olduğundan farklı bir strateji ile ilerleyecek. Daha küçük çapta yapımlarla ilerlemeyi ve büyük event filmleri yapmayı düşünmeyen Marvel’ın ne derece başarılı olacağı merak konusu

İlginizi Çekebilir  Sony, 5.8 Milyon Dolarlık 16K Sinema Ekranı “Cyrstal LED”i Satışa Sundu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz