Star Wars’ın üçüncü üçlemesi The Rise of Skywalker filmi ile sona erecek. Ancak Disney astronomik rakam ödediği Star Wars markasını rahat bırakmaya niyetli değil. Bu gün açıklanan bilgilere göre Marvel Sinematik Evreninin yaratıcısı Kevin Feige Star Wars filmi yapacak.

Bugün The Hollywood Reporter’da, Wakt Disnet Studios’un eşbaşkanı ve aynı zamanda baş yaratıcısı olan Alan Horn ile yapılan röportaj yayınlandı. Horn,  The Rise of Skywalker filminini ardından gelecek Star Wars filminin başında Kevin Feige olacağını söyledi.

Star Wars filmleri hakkında önemli açıklamalarda bulunan Alan Horn, The Rise of Skywalker filmi ile Star Wars evreninde bir dönemin kapanacağını belirti. Yeni bir Star Wars hikayesi başlayacağını belirten Horn, yeni filmlerin konusu hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Kevin Feige Star Wars

Kevin Feige Star Wars filmlerinin başına geçerse markanın kaderi değişebilir

Star Wars evrenine dahil edilecek yeni filmlerin Kevin Feige’e teslim edilmesi özellikle son üçleme ile oldukça kötü duruma gelen markanın yeniden toparlanmasını sağlayabilir. Feige’nin Marvel Evreninde başarılı olduğu bir gerçek. Aynı başarıyı George Lucas’ın var ettiği evrende de gerçekleşmesi oldukça mümkün. Eski hayranlarını oldukça üzen ve nerede ise bağlarını kopartan işlerin ardından bu haber yeni bir sayfa açılmasına neden olabilir.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Kevin Feige, yeni filmleri için önemli yıldızlarla görüşüyor ve bazıları ile anlaşma sağlamış durumda. Star Wars filmlerinin başındaki isim Kathleen Kennedy’nin Lucas Film ile olan sözleşmesinin bitmesinden sonra filmlerin başına Feige’nin geçeceği bir söylenti olarak dolaşıyordu. tüm bu haber ve açıklamalara göre dedikodular gerçek oluyor.

İlginizi Çekebilir  Yazarı Resmen Açıkladı Metro 2033 Film Oluyor

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz