Hulu, Gabriel Luna’nın başrolünde yer alacağı GHOST RIDER dizisinin ilk sezon onayını verdi.

Gabriel Luna’nın başrolünde yer alacağı GHOST RIDER dizisi Disney’in %60’ına sahip olduğu Hulu’da yayınlanacak. Disney’in, bazı Marvel dizilerinin Disney+’da değil de çoğunluğuna sahip olduğu Hulu’da yayınlayacağı biliniyordu.

Gabriel Luna, gönlümüzde yeri ayrı olan “Agents of S.H.I.E.L.D” dizisinde de Hayalet Sürücü rölünü oynamıştı. Agents of S.H.I.E.L.D hayranları hemen halaya başlamasın çünkü Hulu, bu yeni yapımın önceki dizi ile hiçbir benzerlik taşımayacağını açıkladı. Yine de, geçmişte Ghost Rider rolünü hakkını vererek canlandıran oyuncunun bu rolü tekrar üstlenecek olmasına pek sevindik.

2020 yılında yayınlanacak dizi Robbie Reyes’in hikayesini anlatacak. Ağızı sıkı yapımcılar dizinin konusu ile alakalı olarak sadece bir cümle söylemekle yetiniyorlar. “Teksas ve Meksika sınırında, masumların intikam çağrılarına kulak veren şeytani bir anti kahramanın hikayesi”

Hulu’nun Ghost Rider projesinin başına Ingrid Escajeda bulunuyor. Paul Zbyszewski ve Jeph Loeb  ise Executive Producer görevini üstlenecek.

Tek duyurulan dizi Ghost Rider değil. Robbie Reyes yalnızlık çekmemesi için cehennemden tanıdık bir sima ona eşlik ediyor. Daimon Hellstrom ve Ana Hellstrom’un hikayesini anlatacak Hellstrom dizisi de 2020 yılında Hulu’da yerini alacak.

Peki nedir bu Hulu?

Hulu, özetle herkesin bildiği Netflix benzeri isteğe bağlı video hizmeti sunan bir dijital platformdur. Henüz ülkemize resmi olarak giriş yapmadığında dolayı ismini az duymuş olabilirsiniz. Ancak dünyada sektörünün önce gelen platformlarından biridir. Ülkemizde dijital platform sektörü, Netflix’in sayesinde her geçen gün büyümekte. Bu bağlamda Hulu’nun resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapması çok uzun sürmeyeceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir  Showtime’da Yayınlanacak Halo Dizisinin Kadrosu Açıklandı

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz