Kingsman serisi ilk iki filmi ile çok beğenilmiş gişede de olduöça büyük bir başarı elde etmişti. Serinin beklenen üçüncü filmden ilk fragman geldi. King’s Man ismini alan üçüncü film Kingsman’ın kuruluşunu anlatacak.

King’s Man Hikayenin başlangıcını anlatacak

King’s Man bizleri geçtiğimiz yüzyılın başına götürecek. İlk iki filmde bazı ip uçları verilse bile anlatılmayan Kingsman servisinin nasıl kurulduğunu ayrıntıları ile anlatacak. Yapımcı 20th Century Fox film hakkında çok fazla ayrıntı vermedi. Ancak kadrosu açıklanmış durumda. oldukça iddialı olan kadrosunda pek çok ünlü isim yer alıyor: Ralph Fiennes’in T.E. Lawrence’ı, Liam Neeson’ın Herbert Kitchener’ı, Daniel Bruhl’ün Gelix Yusupov’u, Gemma Arterton’ın Mata Hari’yi ve Rhys Ifans’ın da Grigori Rasputin’i canlandıracak.

İlk film Kingsman: The Secret Service ve ikinci film Kingsman: The Golden Circle günümüzde geçmişti. Üçüncü film olayların en başına 1900’lu yıllara götürecek olan The King’s Man olacak. Ancak seri bu üç filmle sınırlı değil. Seriye bir dizi ve iki film daha eklenecek.

Serinin yapımcısı Matthew Vaughn ikinci filmin sonunda yolculuğa çıktığı görünen ana karakter Eggsy için “bu onu son görüşünüz değil” açıklamasında bulunmuştu. Serinin 4 ve 5 filminde yenide Eggsy’yi görme ihtimalimiz oldukça yüksek. Zira filmin başarısındaki büyük pay Galahad ve Eggsy gibi dikkat çekici karakterleriydi.

King's Man Hikayenin başlangıcını anlatacak

Üçün filmde de kadro oldukça iyi isimlerden oluşuyor. ilk iki filmde zihinlere kazınan karakterler gibi yeni tipler çıkma olasılığı oldukça yüksek. Fragmanı oldukça etkileyici ve tam olarak beklentileri karşılayacak niteliğe sahip. İlk iki filmin başarısını yakalayıp yakalayamayacağını hep birlikte göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  The King’s Man Filminin Heyecan Dolu Yeni Fragmanı Yayınlandı!

King’s Man filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz