Ip Man 4

İlk üç filmi ile aksiyon sineması sevenleri oldukça memnun eden Ip Man serisinie bir halka daha ekleniyor. Ip Man 4 filminin fragmanı yayınlandı. Dördüncü filmin başrolünde ilk üç filimde olduğu gibi Donnie Yen bulunuyor.

Ip Man efsanesi dördüncü film ile devam ediyor. İlk fragmandan anlaşılıyor ki Wing Chun ustası yeteneklerini bu kez Amerika Birleşik Devletlerinde sergileyecek. Kısa fragmanda Yen’in  Amerikan askeri rolündeki Scott Adkins‘e karşı mücadele vermek için Wing Chun antrenmanı yaptığını izliyoruz. Yuri Boyka rolü ile tanına Scott Adkins’in kadroda olması ilk üç filmi aratmayacak bir dövüş filmi izleyeceğimizin ilk işareti.

Ip Man 4 fragmanı

Karısını kaybeden Ip Man, hayatına devam ederken bu kezde oğlu ile ayrı düşmeye başlıyor. Oğlunun daha iyi bir hayata sahip olmasını isteyen Wing Chun ustası, Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınıyor. Huzurlu bir hayat sürmek istene Ip Man, göç ettiği ülkede ırkçı saldırılara uğrar.

Serinin dördüncü halkasının Amerika Birleşik Devletlerinde geçmesinin nedeni kendi okulunu açarak Wing Chun öğretmeye başlayan Brucu Lee’nin ulaştığı ustalık seviyesine erişmek. IP Man, yıldız öğrencisi Bruce Lee’nin peşinden San Francisco’ya taşınıyor. Çok sevilen dövüş filmi serisinin en son halkası Ip Man 4, ilk olarak 25 Aralık’ta Hong Kong’da vizyona girecek. Film 7 Şubat 2020 tarihinde ise tüm dünyada aynı anda gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  O’na Artık “Joker Bey” Dememiz Gerekecek! Gişe Hasılatı Açıklandı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz