iOS 13 tanıtıldı: Karanlık Mod Geliyor

Worldwide Developers Conference (WWDC) 2019 etkinliğinde resmi olarak duyurulması beklenen İOS 13 ekran görüntüleri bazı haber sitelerine sızdı.

Apple’ın düzenlediği Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliğini başlamasına çok kısa bir süre kaldı. 3-7 Haziran arasında yapılacak olan WWDC’de yeni Apple ürün ve hizmetleri duyurulacak. İOS 13’ün duyurulup duyurulmayacağız netlik kazanmamıştı. Ancak basına sızan İOS 13’e ait görüntüler. WWDC 2019’da İOS 13’ün duyurusu ve tanıtımı yapılacağını doğrulamış oldu.

İOS 13 Ekran Görüntüleri Beklenen Özelliğin Geleceğini Doğruladı.

Ekran görüntülerinde Anımsatıcı uygulamasında yapılan değişikler ve kullanıcıları tarafından merakla beklenen Karalık mod görünüyor. Apple kullanıcıları uzun zamandır Karanlık Mod gelmesini bekliyordu. Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla Karanlık Mod tüm uygulamaları kapsıyor. Ayrıca Karanlık Mod kontrol merkezinden yönetilebilecek.

İOS 13 elbette bazı Apple kullanıcılarını da üzecek, çünkü tüm Apple cihazlara gelmiyor. İOS 13 güncellemesi alamayacak cihazlar ise şöyle; iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Mini 2 ve iPad Air İOS 13 güncellemesi almayacak cihazlar. Aktarılanlara göre iPhone 6S ve üstü, iPad Air 2 ve üstü, iPad 5 ve üstü ile iPad Mini 3 ve üstü cihazlar iOS 13 güncellemesi alacak.

İOS 12 Güncellemesi eski cihazların performansını arttırmayı hedeflediği için pek çok eski cihaza gelmişti. Ancak son Güncellemenin hedefi farklı olduğundan maalesef eski Apple ürünü sahipleri bu güncellemeyi alamayacak. Güncelleme almayacak cihazların kesin listesi 3 Haziranda başlayacak WWDC 2019’da duyurulacak.

İlginizi Çekebilir  Eski Model iPhone Kullananlar Dikkat! WhatsApp, “iOS 8”den Desteğini Çekecek

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz