Teknoloji meraklılarının uzun zamandır beklediği Core i9-9900KS işlemcisinin fiyatı sonunda belli oldu. Bir e-ticaret sitesinde ortaya çıkan fiyatı dudak uçuklatacak kadar yüksek.

Intel’in yeni işlemcisi Core i9-9900KS’in piyasaya sürülmesine çok az bir süre kaldı. Yetenekleri ve hızı ile teknoloji meraklılarını heyecanlandıran işlemcinin fiyatı Avustralya’da faaliyet gösteren bir online alışveriş sitesinde ortaya çıktı.

Core i9-9900KS

Core i9-9900KS

Online alışveriş sitesinde i9-9900KS’nin tam 679 Euro’luk bir fiyat etiketi var. İşlemcinin fiyatı hakkında daha önce çeşitli sosyal medya platformlarından pek çok spekülasyon çıkmıştı. Sızıntılar arasından en dikkat çeken ve ciddiye alınan ise 630 dolar + vergiler olacağı yönünde olanıydı. Vergilendirme oranlarındaki farklılıkları göz önüne aldığımızda sızan bilgilerin doğru olduğu anlaşılıyor.

İntel Coffee Lake-S serisinin son halkası olan i9 9900KS, 8 çekirdek ve 16 izlek konfigrasyonuna sahip. işlemci öncül modeli Core i9-9900K ile arasındaki fark tüm çekirdekleri default olarak 5Ghz’ye yükselebiliyor.

İlginizi Çekebilir  Redmi 8’in Özellikleri ve Görüntüleri Belli Oldu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz