Epic Store bu kez oyuncuların gönlünü kazanacak bir hamle ile karşımızda. Epic Store, God of War, RDR 2, Spider-Man gibi dev bütçeli oyunlarla birlikte ve pek çok törende yılın oyunu ödülünü almayı başarmış Celeste’ti kısa süre için ücretsiz yaptı. Hemen Epic Store girip Celeste ve hikayesi ve görselliği ile çok popüler olan Inside oyunun ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Spic Store’un, Steam ile giriştiği rekabet en çok oyuncuları sevindiriyor. Her hafta farklı bir oyun hediye eden şirket bu hafta belki de son yılların en iyi İndie oyunlarından olan Celeste ve hikayesi ve görselliği ile büyük beğeni toplayan Inside oyunlarını ücretsiz yaptı. Bu iki güzel oyunu hiçbir ücret ödemeden 5 Eylül tarihine kadar satın alarak indirebilirsiniz.

Celeste

Celeste 2081 yılının Games of The Year (GOTY) ödülüne God of War, RDR 2, Spider-Man gibi AAA oyunlarla birlikte adaya oldu. Oyun o ödülü kazanamasa bile pek çok yarışmada yılın ödülünü kazanmayı başardı. Eleştirmenlerden ve oyunlardan 9/10 ve 10/10 gibi inanılmaz puanlar almayı başaran oyun, ilginç öyküsü, atmosferi ve mekanikleri ile herkesin dikkatini çekmişti.

Inside

Celeste, Inside

Limbo’nun geliştiricileri tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen Inside dikkat çeken ve en beğenilen oyunlardan biri olmuştu. Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesi ile oyuncuları kendine çekmeyi başaran oyunda, çıktığı macerada yapayalnız olan bir çocuğu yönetiyoruz.

İlginizi Çekebilir  PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Her iki oyunu da Epic Store’dan hiçbir ücret ödemeksizin indirebilirsiniz. Yüklemek için ise Epic Store’un launcher’ını kurmanız yeterli oluyor. Epic Store’a Buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz