İşletim sistemi HarmonyOS’u bugün tanıtan Huawei’den yeni bir haber var. Çinli telnoloji devi Geliştirici konferansının ilk gününde Android Q tabanlı EMUI 10 arayüzünün tanıtımını gerçekleştirdi. Ayrıca Huawei EMUI 10 arayüzü için birde tanıtım videosu paylaştı.  

Amerika Birleşik Devletleri hükumetinin uyguladığı yaptırımlar nedeni ile zor günler geçiren Huawei, üzerindeki kara bulutları bir süre için bile olsa dağıtmış görünüyor. Android programından çıkartılmasının ardından kendi işletim sistemi üzerinde çalışmaya başlayan Çinli şirket, işletim sistemi HarmonyOs’u bugün duyurmuştu.

Huawei EMUI 10

Huawei, bugün başlayan geliştirici konferansta yeni işletim sistemi dışında Android Q tabanlı EMUI 10 arayüzünü tanıttı. Ayrıca Çinli teknoloji devi yeni arayüzü EMUI 10’un özelliklerini anlatan kısa bir video paylaştı.

Huawei, EMUI 10 arayüzü hız için tasarlanmış

EMUI 10 arayüzü geliştirilirken tek bir şeye odaklanmış o da hız. Arayüzün yeni sürümü kullanıcılarına tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi vaad ediyor. EMUI her yeni güncelleme ile biraz daha iyi olduğunu söylersek yanlış olmaz. Ancak bu kez gerçekten hızlı sade ve şık bir arayüz bizleri bekliyor. EMUI 10 konusunda bahsetemiz gereken bir özellik daha var. Son dönem oldukça popüler olan ve nerede ise her uygulamaya gelen Koyu mod. EMUI 10 arayüzünü kullanan Huawei akıllı telefonlar karanlık mod kullanabilecek.

Huaweinin bugün tanıtılan yeni işletim sistemi HarmonyOS ile ilgili haberimize Buradan ulaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir  6000 mAh Bataryaya Sahip Samsung Galaxy M30s Özellikleri ve Tasarımı Belli Oldu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz