İPhone 11’in Çakması

Bu yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından biri şüphesiz İPhone 11’dir. Apple beklenen telefonunun tanıtımını henüz yapmadı. Ancak lansmanı yapılmamış cihazın çakması satışa çıkmış durumda. İPhone 11’in Çakması kozmetik görüntü olarak aslına benzese bile donanım olarak oldukça büyük farklar var.

İPhone 11’in Çakması için kutu açılış videosu çekildi

Dünyanın en çok kullanılan akıllı telefon markası Apple’ın cihazlarının klanlarının üretilmesi oldukça normal. Hatta hepimiz bu “çakma” telefonları görmüşüzdür. Görüntü ve kozmetik olarak çok iyi dursalar bile donanımları tam bir fiyaskodur. Ancak ilk kez bir telefonun tanıtımı bile yapılmadan çakması çıktı.

Bir Youtube kanalı tarafında kutu açılış videosu çekilen İPhone 11’in klon telefonu, görüntü olarak orijinaline benziyor. Lakin donanım ve performans olarak yanına yaklaşması mümkün değil.

Videoda göreceğiniz gibi İPhone’un en iddialı olduğu konulardan olan kamera performansı da klon cihazda oldukça kötü görünüyor. Arka panelde 3 adet kamera olan telefonun ön tarafında ise artık vazgeçilmekte olan çentik görünüyor.

Henüz tanıtımı yapılmamış  İPhone 11 eylül ayında İOS 13 ile aynı zamanda piyasaya çıkacak. Korsan, çakma ürün konusunda sınır tanımayanlar bakalım bundan sonra daha ne gibi ürünlerin çakmasını yaparak eğlenmemize neden olacaklar.

İlginizi Çekebilir  Redmi Note 8 Pro Türkiye'de! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz