Bizzat Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yazarı George R.R. Martin’in üzerinde çalıştığı HBO’nun yeni Game of Thrones dizisi ortaya çıktı. “House Targaryen” ismi verilen dizi bizleri ana diziden 300 yıl öncesine götürerek ve Targeryan Ailesinin 7 krallığı fethedişini anlatacak.

George R.R. Martin, yarattığı Buz ve Ateşin Şarkısı  evreninde geçen yeni bir dizi için HBO ile anlaştı. Gelen haberlere göre Game of Thrones’ın yeni Spin-off’u Targeryan hanesini konu edinecek. Evrenin en çok merak edilen ailelerinden biri olan Tageryan’ların ele alınacağı dizinin çalışmaları resmen başlamış durumda.

House Targaryen en çok merak edilen öykülerden biri

House Targaryen

Yeni dizi, ana seri Game of Thrones’ıin yaklaşık olarak 300 yıl öncesinde geçecek. Dizi çok büyük ihtimal Targeryan ailesinin westeros’u fethederek yedi krallığı bir araya getirmesini anlatacak. Buz ve Ateşin şarkısı evrenin en çok sevilen kısımlarından biri olan bu devir de geçen diziyi kitap serisinin tüm hayranları merakla bekliyordu.

Dizinin yapımcılığını doğrudan George R.R. Martin üstlenecek. Colony dizisi ile adından söz ettiren Ryan Condal ise senarist olarak diziye katkıda bulunacak. Dizinini kadrosu ve yönetmeni konusunda henüz bir bilgi yok ancak yakın zamanda açıklanmaları bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Netflix’de Eylül Ayında Yayınlanacak Dizi, Filmler ve Belgeseller

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz