Dünyanın en sevilen oyun serilerinden olan Grand Theft Auto’nun en son ve en iyi oyunu GTA V’in online modu milyonlarda kişi tarafından oynandı ve oynamaya devam ediyor. Rockstar Games bir sürpriz yaparak PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformundaki tüm GTA Online modu oyuncularına tam 1’er milyon dolar vereceğini duyurdu.

Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA V 17 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürüldü. Aradan geçen yıllara rağmen halen oynanır olmayı başaran oyun online modunu sürekli güncel tutuyor. Oyun severlerin yakından bildiği gibi Rockstar Games yakın zamanda Casino güncellemesi getirmiş ve GTA Online tarihinin en kalabalık günlerini geçirmişti.

GTA Online

GTA Online, 1 Milyon dolar yanında yıl dönümü için yeni haritalar yayınladı

Rockstar Games şimdide GTA Online’nin altıncı yıl dönümü şerefine tüm oyuncularını milyoner yapıyor. Ücretsiz verilecek bir milyon dolarınızı yalnızca oyun içerisinde kullanabileceğinizi belirtelim. Bir milyon dolarlık hediyeyi almak için tek yapmanız gereken 2 Ekim tarihine kadar GTA Online’a giriş yapmak. Milyon dolarlık hediye hesabınıza 8 Ekim tarihine kadar yatırılacak.

GTA Online’nin altı yıl kutlamaları kapsamında yapılan tek etkinlik bu değil. Rackstar Games’in resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Survival modlarında çift ödül kazanabileceğiniz yedi farklı harita içeren Survival Series’in yayınlandığı duyuruldu. Ayrıca bütün oyuncular Mobile Operations Missions’ta iki kat oyun içi para ve tecrübe puanı kazanabilecekler.

İlginizi Çekebilir  Şiir Tadında Oyun Journey iOS Platformuna Geldi

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz