2013 yılından beri hayatımızda olan GTA 5, video oyunu tarihinin en başarılı yapımı olarak kabul ediliyor. 6 yıldır hayatımızda olan oyun popülaritesini kaybetmemekte ısrarcı. Oyunculara sınırsız denecek kadar özgürlük tanıyan oyuna mod tasarımcıları da sahip çıkıyor. GTA 5 Thanos modu sayesinde çizgi romanlardan ya da Avengers filmlerinden tanıdığımız mor titan ile Los Santos sokaklarını birbirine katabileceğiz.

GTA 5 2013 yılında çıktı ve yapılmış en iyi Grand Theft Auto oyunu olduğunu pek çok kez ispatladı. Sağlam hikayesi ve oyunculara sağladığı özgürlük ile milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakan oyunun Online modu ise neredeyse sınırsız eğlence sunuyor. Yakın zamanda gelen GTA Online Casino güncellemesi ile anlık çevrimiçi oyuncu rekorunu da kırmıştı.

 GTA 5 Thanos modu

Oyun şimdi ise karşımızı mod yapımcıları tarafından geliştirilmiş Thanos modu ile karşımıza çıktı. Oyunun, şuan indirilebilir durumda pek çok Thanos modu bulunuyor. Çoğu çoğu mod yalnızca karakterinizi Tahonos’a dönüştürmekten başka özelliği yok. Ancak JulioNIB tarafından geliştirilen GTA 5 Thanos modu, önceki modlardan çok daha kapsamlı ve uzun süre eğlence vaad ediyor.

GTA 5 Thanos modu tanıtım videosu

En son Avengers: Endgame’de karşımıza çıkan mor titan Thanos, Los Santos sokaklarında dehşet saçıyor. Mod sayesinde Thanos’un tüm güçlerini kullanabiliyor. Resmi olmayan mod sayesinde Thanos’un gerçek gücünü GTA dünyasında yaşayabiliyoruz. Anlaşılan o ki GTA 6 çıkana kadar sokaklarında gezinmek için başka oyun aramamıza gerek kalmayacak.

İlginizi Çekebilir  Prince Of Persia Hayranları Müjde, Yeni Prince Of Persia oyunu gelebilir

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz