Avengers Endgame ile üçüncü fazına güzel bir final yapan Marvel, sinematik evreninin dördüncü fazı için yeni bir film daha duyurdu. Ant-Man 3, 2022 yılında vizyona girecek.

Ant-Man 3’ün yönetmen koltuğunda ilk iki filmde olduğu gibi Peyton Reed oturacak. Ant-Man olarak yine Paul Rudd’u izleyeceğiz. Marvel Sinematik Evreni filmlerinin en az gişe yapan halkası olarak bilinen Ant-Mani gişe hasılatını aksine Endgame filminde önemli bir rol üstlenmişti. Evrenin dördüncü fazında da önemli bir rol üstleneceği için ticari olarak pek başarılı olmayan filmin devamını çekmeye karar vermiş olabilirler.

Ant-Man 3 2022 yılında vizyona girebilir

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Faz tanıtımında ve sonrasında bazı demeçler veren Kevin Feige, Ant-Man’in devamının gelebileceğine dair sinyaller vermişti. Ancak bu sinyaller Evrendeki bazı filmlerde Ant-Man karakterini görebilir şeklinde yorumlanmıştı. Anlaşılan yanılmışız ve Feige yeni filmlerinin geleceğinin sinyalini vermiş.

Ant-Man 3

And-Man 3’de yine ünlü aktör Paul Rudd’u izleyeceğiz. Evrenin takipçilerinin bildiği gibi Endgame’de kuantum evreninden döndükten sonra büyümüş oldukça büyümüş kızı ile karşılaşmıştı.  Üçüncü filmde Scott Lang ve kızının maceralarını izleyebiliriz.

Filmin net olarak ne zaman gösterime gireceği henüz açıklanmadı ancak en erken 2022 yılında gösterime gireceği düşünülüyor. Söylenenlere göre Doctor Strange in the Multiverse of Madness ile Thor: Love and Thunder’ın Ant-Man 3’den önce çekilerek vizyona girecek. Film çıkana kadar pek çok ayrıntısı resmi olarak açıklanacaktır, o zaman kadar hep birlikte beklemeliyiz. Ant-Man 3 ile alakalı yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Disney, Örümcek Adam İçin Sony’e Gerçek Bir Servet Ödemeye Hazır

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz