Epic Games yakaladığı ivmeyi bırakmaya pek niyetli değil. Sürekli yeni etkinlikle ile karşımıza çıkan Fortnite yeni turnuva duyurusu yaptı. Fortnite Champion Series ismi verilen turnuvanın ödülü ise toplam 10 milyon dolar.

Dünya genelinde şuan en popüler oyunların başında gelen Fortnite oyuncularına kazandırmaya devam ediyor. Fortnite Champion Series ismi ile duyurulan yeni turnuvası rekabeti sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak. 5 hafta sürecek turnuvada toplam olarak 10 milyon dolar ödül dağıtılacak.

Fortnite Champion Series turnuvasında toplam 10 Milyon dolar ödül verilecek

Heyecan verici turnuvaya katılan oyuncular her hafta kıyasıya mücadele ederek puan toplamaları gerekiyor. 17 ağustos tarihinde başlayacak turnuvada oyuncular bölgesel şampiyonluk için atlayacak. İki ay sürecek etkinlik boyunca Battle Royale severler harika maçlar izleyecek.

Fortnite Champion Series

Turnuvanın ilk bölümü 17-18 Ağustos tarihlerinde oyun içerisinde gerçekleştirilecek. İlk ayak Trios modu ile yapılacak. Sonraki bölüm 20-21 ve 22 Eylül tarihlerinde bölgelerindeki en çok puanı alan oyuncular birbirleri ile karşılaşacaklar ve işlerinden biri bölgesel şampiyon unvanını elde edecek.

Oyun dünyasında kafamızı nereye çevirsen gördüğümüz Fortnite yakaladığı bu popülariteyi yitirmemek için elinden geleni yapıyor. Oyuncuları için neredeyse her hafta bir etkinlik yapan oyun bu konuda oldukça başarılı. Rakibi PUBG’yi uzun zaman önce geride bırakan oyun uzun süre Battle Royale türünün bayrak taşıyıcılığını yapacak gibi görünüyor.

Eğer iyi bir Battle Royale oyuncusuysanız ve  10 milyon dolarlık ödülden payınıza düşeni almak istiyorsanız şimdiden hazırlıklara başlamanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir  Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu, PC’leri Çok Zorlayacak!!!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz