Fortnıte oyuncularının sabırsızlıkla beklediği 9. Sezonunu çok yakında yayınlaması beklenen Epic Games, önceki sezonlarda  alışkanlık haline getirdiği ertelemeleri yapmadı.  Fortnite 9. Sezon çok yakında.

Yakın bir zamanda Fortnite’ta Volkano etkinliği başladı. oyuncular için bir çok eğlence unsuru ve farklı öge sunan bu etkinlik aynı zamanda Fortnite 8. sezonun sona ermek üzere olduğunun da habercisiydi. Yeni sezon ile alakalı olarak herhangi bir erteleme duyurmayan Epic Games, Volcano etkinliğinin bitmesinin ardından 9. sezonu oyun severlerle sunmaya hazırlanıyor.

Resmi olarak bir açıklama yapılmadı ancak söylentilere göre Fortnite 9. sezonu 9 Mayıs’ta başlayacak. Elbette şuan için kesin olarak bu tarih denilemiyor çünkü Epic Games hiçbir açıklama yapmayarak sessizliğini koruyor. Tabii ki söylentiler boş yere çıkmıyor, Epic Games’in önceki sezonları başlatmadan önceki davranışları ve hareketlerine bakıldığında bol miktarda erteleme görüyoruz. Son dönemde böyle bir hamle yapmayan Epic Games aksine sessizliğini koruyor. Tüm sezonların yayınlamadan önceki ve şuan ki durum göz önüne alındığında ilerleyen günlerde 9. Sezonu görmemiz sürpriz olmayacak.

Fortnite’ın alametifarika olan kozmetik ürünlerin 9. Sezonda da oyuncuların beğenisine sunulması bekleniyor. Yeni sezonun duyurusu yapıldıktan sona yeni eklenecek olan ürünler ve hep birlikte göreceğiz. 8 sezon boyunca oyuncularının beklentilerini başa çıkartmayan Epic Games, 9. sezon için beklentileri bir hayli yükseltmiş durumda.

Fortnite Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından yayınlanan bir co-op, sanal, online hayatta kalma oyunudur. Oyun Fortnite: Save the WorldFortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir.

İlginizi Çekebilir  Quantic Dream Oyunları Tüm Platformlar İçin Çıkacak

Fortnite Battle Royale modu dünyada popülerlik kazanmasından bu yana 125 milyon civarında bir oyuncu sayısına sahiptir. Dünyaa en çok oyuncuya sahip online oyunlardan biridir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz