FIFA 20 pek çok yenilik ile beraber gelecek. Şüphesiz oyunun en çok merak edilen yeniliği VOLTa modu. Sokak futbolu oynayarak hoşça vakit geçirmemizi sağlayacak FIFA 20 VOLTA modunun yeni oynanış videosu yayınlandı

FIFA serisi oyun dünyasında her yönü ile efsanedir. Her yıl düzenli olarak yeni bir oyun eklenen seri, her oyunda bir adım daha ileri gitmeyi başarıyor. İtiraf edelim ki yeni çıkan oyunu aldığımızda “bir öncekine göre pek fark yok” diyoruz. Ancak üç ya da beş yıl önce çıkan oyunlara baktığımızda oyunun tamamen değiştiğini fark ediyoruz. Nu yıl çıkacak FIFA 20 öncül oyunlarından daha çok değişiklik vaad ediyor. En önemli değişiklik ise VOLTA ismi verilen sokak futbolu modu. EA Sports daha öncede sokak futbolu getirmişti ancak VOLTA çok iddialı.

FIFA 20 VOLTA

Sokak futbolu modu VOLTA’da 3, 4, ve 5 kişilik takımlar halinde maç yapabileceğiz. Sokak futbolu modunun tek özelliği maç yapmak değil elbette. VOLTA lig, VOLTA tur ve VOLTA hikaye olarak ayrılan üç özelliği mevcut olacak.  Özellikler sayesinde kendi efsanenizi ve başarı hikayenizi yazabileceksiniz. Dilediğiniz takımı özelleştirebileceğiniz gibi sevdiğiniz takımlarla da oynamanız mümkün olacak.

Volta modunda 3’e 3, 4’e 4 ve 5’e 5 maç yapabileceğiz. VOLTA Tur, Volta Hikaye ve VOLTA Lig isminde üç oyun modu bulunacak. Özelleştirebileceğiniz takımların yanı sıra Real Madrid, Liverpool gibi bilindik takımlarla da oynayabilecek.  Bu takımların oyuncuları da, gerçek kadrodaki oyunculardan olacak.

İlginizi Çekebilir  PS Store’da Yüzde 60’a varan “Bir Neslin Oyunları” İndirimleri Başladı

FIFA 20 VOLTA Modunun Oynanış Videosu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz