5. Nesil PlayStation için hazırlıklarını sürdüren Sony, PlaysStation 4’ü desteklemeye devam ediyor. Japon Teknoloji devi bugün Eylül ayında satışa sunulacak Yeni PlayStation 4 Dualshock modellerini tanıttı.

Yeni PlayStation 4 Dualshock modelleri renkleri ile göz kamaştırıyor

Yeni PlayStation 4 Dualshock modelleri

Akın zamanda 100 milyon satış rakamına ulaşan PlayStation 4 tarihin en çok satan oyun konsollarından biri. Sony, PlatStation’ın 5. nesli üzerinde çalışmalara devam ederken eski dostunu asla ihmal etmiyor. Japon teknoloji devi, içinde bulunduğumuz yılın son baharında PlayStation 4 konsolu için dört yeni oyun kolu satışa sunacak. Sıradışı ürünleri seven PlayStation 4 sahiplerini oldukça memnun edecek kollar rose gold, titantum mavisi, elektrik moru ve kırmızı kamuflaj renklerinde olacak. Dualshock için şuanda 2 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Konsol ile birlikte gelen jet siyahı rengini çok klasik buluyorsanız istediğiniz renkte ve tasarımda olanı tercih edebilirsiniz.

Piyasaya yeni sürülecek Dualshock modelleri mevcut olanlar ile aralarındaki fark yalnızca renkleri. Teknik özellik olarak hiçbir farkları bulunmuyor. Bir Dualshock’a ihtiyacınız varsa ve göz alıcı renklere sahip olmak istiyorsanız yeni ürünler büyüyen renk yelpazesi içinden dilediğiniz seçebilirsiniz.

Yeni PlayStation 4 Dualshock modelleri

Dualshock haricinde Eylül ayında piyasaya sürülecek bir diğer ürün ise kulaklık. Rose Gold kumanda ile aynı renge sahip olacak kulaklık diğer headsetler ile tamamen aynı özellikte. Tek değişikliği ise kumandalarda olduğu gibi renklerinde

Yeni Dualshock modelleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Buraya tıklayarak alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  BTS WORLD oyunu bugün yayınlandı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz