Bugüne kadar toplam 8 tane Örümcek Adam filmi vizyona girdi. İçlerinden en az izleneni animasyon filmi olan Spider-Man: Into the Spider-Verse’di ancak eleştirmenlere ve örümcek adam çizgi romanını çok sevenlere göre en iyisi bu filmdi. Şimdi ise devamı geliyor! “Spider-Man: Into the Spider-Verse 2”nin vizyon tarihi resmi olarak açıklandı.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 filminin yapılacağı bir süredir biliniyordu. Filmin vizyon tarihi ise en sonunda bugün resmi Twitter hesabından açıklandı. Baş karakter olarak yine Miles Morales’i izleyeceğimiz filmiz vizyon tarihi 8 Nisan 2022.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ilk filmdeki formülü uygulayacak

Spider-Man: Into the Spider-Verse filminde bilindiği gibi farklı evrenlerden gelen Örümcek Adam’ların birlikte çalıştıklarını izlemiştik. Filmin baş rolünde olan Miles Morales’in haricin de Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Peni Parker ve Spider-Ham’i izleme şansı yakalamıştık. Kulağa oldukça karmaşık gelse bile oldukça iyi işlenen bu çoklu evrenden gelen Örümcek Adam’lar sayesinde harika bir film izlemiştik.

Spider-Man Into the Spider-Verse 2

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 filmi ile ilgili herhangi bir detay açıklanmadı. Ancak yapımcı Sony’nin ikinci filmde de benzer bir formülü uygulamaya devam etmesi bekleniyor. Yeni filmde Örümcek Adam çizgi romanının hayranları tarafından çok sevilen Spider-Man 2099’ün yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren Spider-Man: Into the Spider-Verse, hem eleştirmenlerden hem de eleştirmenlerden tam not almıştı. En iyi Animasyon filmi Oscar’ınıda kazanmayı başaran yapım 375 dünya genelinde 375 milyon dolar hasılat elde etmeyi başarmıştı. En az gişe yapan Spider-Man filmi olmasına rağmen en iyi Spider-Man filmi olarak gösteriliyor. Aynı başarıyı ikinci filmde de gösterecek mi hep birlikte bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Disney, Örümcek Adam İçin Sony’e Gerçek Bir Servet Ödemeye Hazır

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz