Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’nin başrolünü paylaştığı, Martin Scorsese’nin yönettiği bir filmin kötü olmak ihtimali, bir asteroidin dünyaya çarpma ihtimali ile aynı. Sizde böyle düşünüyorsanız bu fragmanı kesinlikle kaçırmamalısınız. Çünkü Netflix The Irishman filminin ilk fragmanını yayınladı.

The Irishman ilk duyurulduğundan beri sinema severler sabırsızlıkla bekliyor. Film hakkında ağızını sıkı tutan Netflix ilk fragmanı nihayet bugün paylaştı. Sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmış aktörelerin rol aldığı filmin fragmanı kadrosuna yarayış güzellikte.

The Irishman Oscar’ın en büyük adayı olacak

The Irishman, ikinci dünya savaşı sonrası Amerika’daki suç dünyasını mafya tetikçisi Frank Sheeran’ın gözünden anlatılıyor. Onlarca yıllık bir süreci anlatan film, çözülmemiş pek çok gizemli olayı da ele alıyor.

Film, tam anlamı ile efsane bir kadroya sahip. Her biri Oscar ödüllü Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci filmin başrollerinde yer alıyor. Efsanelerin bir araya geldiği bu kadronun yönetmenliğini ise kendisi de bir efsane olan Martin Scorsese yapıyor. Bu kadroyu bir arada gören biz sinema severler filmin bir an önce gün saymaya başlıyoruz.

The Irishman

Her ne kadar çok heyecanlansak bile fragmanda gözümüze takılan bir nokta var. Robert De Niro ve Al Pacino filmde CGI ile geçleştirilmiş ve dürüst olmak gerekirse kötü duruyor. Ancak bunun ilk fragman olduğunu ve büyük olasılık sinema severlerin ısrarı sonucu yayınlandığını unutmayalım. Film yayınlandığında CGI’ları yüksek olasılıkla çok daha iyi hale göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Star Wars: The Rise of Skywalker Son Fragmanı Yayınlandı! "Efsane Sona Eriyor"

The Irishman’in ilk gösterimi 27 Eylül 2019 tarihinde düzenlenecek New York film yapılacak. Festivalden kısa bir süre sonra Netflix’de yayınlanması bekleniyor.  Ayrıca Netflix’in Roma filminden sonra The Irishman ile bir kez daha Oscar kazanması bekleniyor

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz