Sosyal medyanın yaygınlaşması ile stabil çekim yapabilen kameralara olan talep artıyor. Stabil çekim yapabilen kameralar kategorisini “küçük” bir üye daha katıldı.  Insta360 Go, 18.3 gram ağırlığında ve cebinizde kaybolacak kadar küçük. Ayrıca kamera oldukça etkileyici çekimler gerçekleştirebiliyor.

Fotoğraf ve video çekmek son yıllarda hayatımızın bir parçası haline geldi. Artan talep kamera teknolojisinin de gelişmesine vesile oluyor. Sahip olduğumuz akıllı telefonla, oldukça kaliteli ve neredeyse profesyonel görüntüler elde etmemiz mümkün oluyor.

Insta360

Özellikle Instagram’ın  yaygınlaşması ile Stabil çekim son yıllarda oldukça fazla kullanılmaya başlandı. Pek çok teknoloji üreticisi stabil çekim yapabilen kamera piyasaya sürdüler. Insta360, stabil çekim özelliğini bir USB bellek boyutundaki cihaz ile yapmanızı sağlıyor. Yaşadığınız anı stabil çekim ile kayıt etmek isterseniz en büyük yardımcınız olacaktır.

Rakiplerine göre oldukça küçük boyuta sahip cihaz, donanım olarak ise giriş seviyesinde diyebiliriz. Insta360, 360 derece çekim özelliğine sahip değil ayrıca ön fotoğraf ayarları da bulunmuyor. Ancak küçük boyutları sayesinde heyecan verici ve kaydetmeye değer anlarınızı kolayca görüntülemenizi sağlıyor.

Insta360

Insta360, her şartta çekim yapmanıza imkan sunuyor

Kamera, araçlara yerleştirmek ve objeler üzerine takarak kullanmak mümkün. Insta360, farklı yüzeylere yerleştirmeniz ve uygun şekilde kullanmanız için  kutusundan özel ekipmanlar ile birlikte çıkıyor.

Insta360, FlowState teknolojisine sahip. Özellik aktif edildiğinde 1080p kalitesinde 30 saniyelik videolar kayıt edilebiliyor.  Kamera ile akıcı hyperlapse ve timelapse videolar kaydetmek mümkün. Ayrıca Insta30 Go özelliğini kullanarak 1600×900 çözünürlüğüne sahip 100 fps yavaş çekim yapma imkanı sunuyor. Tüm bu özelliklere ek olarak kamera suya, çamura ve su sıçramalarına dayanıklı olduğunu belgeleyen IPX4 sertifikasına sahip. Kamera ile 10 saniyelik su altı çekimleri yapmak da mümkün

İlginizi Çekebilir  Huawei P Smart Pro Özellikleri Belli Oldu
Insta360

Kamerayı şarj ünitesine yerleştirdiğiniz zaman kayıt ettiğiniz videoları otomatik olarak akıllı telefonunuza gönderiyor. Insta360, 200 dolarlık fiyat ile satışa sunulmuş durumda.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz