Kasım ayında kullanıma açılacak Disney’in Stream servisi Disney Plus ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Bugün servisini yer alacağı platformları açıkladı. Nerede ise tüm platformlarda yerini alacak servis destekleneceği cihazları da açıkladı.

Yayın hakları Disney imparatorluğunda bulunan tüm yapımları bir arada bulma imkanı sağlayacağımız Disney Plus’ın açılmasına çok kısa bir süre kaldı. Başta Disney, Marvel, Pıxar, Star Wars gibi pek çok popüler markanın sahibi olan imparatorluğun hayranları servisin açılacağı günü iple çekiyor. Açılış günü yaklaştıkça servis hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün Disney Plus’in hangi platformlarda olacağı ve hangi cihazlar tarafından destekleneceği açıklandı. Disney hayranlarını sevindirecek haberi hemen verelim Disney Plus neredeyse tüm platformlarda olacak.

Disney Plus nerede ise tüm cihaz ve sistemlerde yerini alacak

Disney Plus Destekleneceği Cihazları ve Yer Alacağı Sistemleri Açıkladı

Disney Plus; PlayStation 4, Xbox One, Nintento Switch, Apple TV, Android TV ve Roku gibi başlıca entertainment sistemlerde yerini alacak. Dijital yayın servisini destekleyecek cihazlar ve işletim sistemleri ise şöyle; Google Chromecast, iOS, Android, Sony TV kullanan cihazlar tarafından desteklenecek. Görünüşe göre günümüzde kullanılan tüm cihaz işletim sistemi ve platformlarda yerini alacak Disney Plus’a ulaşmak çok kolay olacak.

Yeni Dijital yayın sistemi Disney Plus’ı daha önce duymamış olanlar için özetlemek gerekirse. Bugüne kadar sinema ve, tv ve dijital platformlar için üretilmiş Disney yapımlarının yer alacağı dijital bir yayın servisi. Daha basitleştirmek gerekirse Netflix’in yalnızca Disney imparatorluğuna ait yapımların yer aldığı versiyonu olacak.

İlginizi Çekebilir  Don’t Panic, Çünkü Otostopçunun Galaksi Rehberi Dizi Oluyor

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz