diablo IV

Blizzard’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği Blizzcon’da resmi olarak tanıttığı Diablo IV ile ilgili oyuncuların oldukça merak ettiği bilgi paylaşıldı. Diablo serisinin dördüncü oyunu, PC, Xbox One ve PS4 oyuncularının bir arada oynamasını sağlayan çapraz platform desteğine sahip olacak.

Geçtiğimiz hafta düzenlediği Blizzcon fuarında oyun dünyasının efsanelerinden biri olan Diablo serisinin yeni halkasını resmi olarak duyurdu Diablo IV ismi verilen oyunu pek çok oyuncu uzun yıllardır bekliyordu. Blazzard, yaptığı açıklama ile sevilen oyunun çapraz platform desteğine sahip olacağını duyurdu.

Seribin bir önceki oyunu Diablo 3’de çapraz platform desteği yoktu. Bu nedenle Diablo 4’de de çapraz platform desteği olup olmayacağı merak konusuydu. Sorunun yanıtı Diablo IV’nın yapımcısı olan Allen Adham’dan geldi. Adham, Diablo 4’ün çok oyunculu modunun PC, Xbox One ve PS4 oyuncularının aynı anda oynayabilmeleri için çalışmalara devam ettiklerini açıkladı.

Allen Adham, çapraz platform çalışmaları konusunda oldukça heyecanlı olduklarını, ancak üzerinde çalışılması gereken birkaç teknik sorunun kaldığını ifade etti. Oyuncuların heyecan ile beklediği Diablo 4’ün ne zaman çıkacağı henüz açıklanmadı. Ancak oyuncuların çok merak ettiği soru böylelikle yanıtlanmış oldu.

Diablo IV tanıtım filmi

İlginizi Çekebilir  15 Yaşındaki Half-Life 2 İçin Güncelleme Yayınlandı. NPC’ler Artık Göz Kırpabiliyor!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz