Hideo Kojima’nin son oyunu Death Stranding’in çıkış tarihi duyuruldu. Ayrıca oyun için görüntülerde barındıran 9 dakikalık tanıtım videosu yayınlanan oyunun Türkiye için fiyatı da belli oldu. Death Stranding 8 Kasım 2019 tarihinde oyun severlerle buluşacak.

Death Stranding çıkış tarihi 9 Dakikalık Video eşliğinde duyuruldu

Metal Gear Solid efsanesinin yaratıcısı Hideo Kojima uzun zamandır beklenen yeni oyunu “Death Stranding” çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu. Kojima Productions tarafından yapılan açıklamada Death Stranding’in 8 Kasım 2019 tarihinde oyunseverlerle buluşacağı duyuruldu. Duyur ile beraber 9 dakika uzunluğunda oyun içi görüntüler barındıran fragmanı yayınlandı.

Görüntülerden anladığımız kadarıyla Hideo Kojima yine karmaşık bir hikayeyle karşımıza çıkacak. Post apokaliptik bir gelecekte geçen Death Stranding için Oldukça ilgi çekici bir dünya yaratılmış. Bu dünyadaki mücadele edeceğimiz düşmanların ismi BT. BT’ler hakkında ayrıntılı bilgi verilmedi ancak doğaüstü güçlere sahip oldukları görünüyor.

Birbirleri ile tüm bağlarını kopartmış, soyutlaşmış insanlık BT tehdidi karşısında yok olmakla yüz yüzedir. Baş kahramanımız Sam Bt tehdidine karşı insanlığı kurtarmaya çalışacak. Sam’ın birinci dünya savaşında bulunduğunu gösteren görüntüler, hikayede zaman yolculuğu olacağını gösteriyor.  Hideo Kojima’nin alametifarika karmaşık öykü yapısını bu oyunda da tadacağız gibi görünüyor.

Death Stranding kadrosunda Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Guillerme Del Toro gibi gibi ünlü isim bulunuyor.

Death Stranding’de Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Guillerme Del Toro gibi Hollywood’un ünlü isimleri rol alıyor. Death Stranding ayrıca Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılışının ardından geliştirdiği ilk oyun olarak da dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir  The Last of Us: Part 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! Türkçe Dublaj İle Geliyor

Oyunun bir diğer özelliği ise Konami’den olaylı bir şekilde ayrılışının ardından Hideo Kojima’nın ilk oyunu olması.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz