Dark Souls’un yapımcısı FromSoftware yeni oyununda George R.R Martin ile çalışacak.

Hemen delirmeyin henüz kesinleşmedi

Dark Souls ve Bloodborne oyunları ile yakından tanıdığımız From Software‘in Game Of Thrones evrenin yaratıcı George R.R. Martin ile yeni bir oyun üzerine çalıştığı iddia ediliyor. Önceleri kısık sesle dillendirilen iddiayı Spawn Wave’in YouTube kanalında Liam Robertson ayrıntıları ile bildirdi.

Açık dünya olacağı söylenen oyun için From Software ve George R.R. Martin henüz resmi bir açıklama yapmadı. Souls oyunlarının Yönetmeni Hidetaka Miyazaki’nin yüksek hayal gücünü sevmemek olanaksız. En bilinen ve sevilen Fantastik evrenlerden birinin yaratıcısı ile ortak çalışmaları hepimizi heyecanlandırıyor.

Souls serisindeki zorluk seviyesi tavanda olması ile oynarken en çok küfür edilen stüdyo olan From Softvare, Yakın zamanda Sekiro: Shadows Die Twice. Kendilerine her öldüğümüzde yine küfür ettik ancak başardığımızda yaşadığımız tatmin bu zorluğa değer dedirtti. George R.R. Martin, ortaklığından yeni bir şaheder çıkması oldukça muhtemel

Yazarın, Buz ve Ateşin şarkısı serisinin 6. kitabı  Winds Of Winter üzerinde çalıştığı biliriyor. Bu nedenle gelen pek çok prejeti reddetmişti. Yazarın farklı işlere çok meraklı olduğu bilinen bir gerçek Her ne kadar kendisine “George, başka işlerle uğraşma, ölmeden bitir artık şu seriyi” demek istesek bile Hidetaka Miyazaki ile ortak yarattıkları bir oyun gelse asla yok demeyiz.

 

İlginizi Çekebilir  Oyun Dünyasında Devrim Yaratacak Google Stadia’nın Çıkış Tarihi Açılandı!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz