CD Projeckt Red’in merakla beklenen yeni oyunu tüm oyuncuları oldukça heyecanlandırıyor. Şirket, dün Twitch’de yeni bir oynanış videosunu canlı olarak yayınladı. CD Projeckt Red canlı yayının ardından Cyberpunk 2077 yeni oynanış videosu “Deep Dive”’i YouTube Kanalına yayınladı.

CD Projeckt Red şuanda oyuncular tarafından en çok sevilen oyun stüdyosu. Hal böyle olunca yeni oyunlar içi heyecan ve beklenti oldukça yüksek. Hayranların ne kadar heyecanlı olduğunun farkında olan şirket belirli aralıklarla oyun hakkında bilgi paylaşımı yapıyor. Şirket daha önceki fragman ve videolarda gösterdikleri kısımlardan başka oyunun dünyasına ait yeni bölümleri tanıtmak amacı ile Deep Dive isimli bir video paylaştı.

Cyberpunk 2077 yeni oynanış videosu, Deep Dive

İçerisinde barındırdığı bilimkurgu ögeleri ile oldukça ilgi çekeceğe benzeyen oyun, mekanikleri, RPG ögeleri ve müthiş detayları ile daha önce görülmemiş bir oyun deneyimi sunacağa benziyor. Ayrıca oyun yakın zamanda duyurulduğu gibi Google’ıl devrimsel nitelikteki oyun servisi Google Stadi’ya da çıkış yapacak.

Cyberpunk 2077 yeni oynanış videosu “Deep Dive”

Video’da belirtildiği gibi yayınlanan görüntüler oyunun son halini göstermiyor. Dikkatli bakılığında özellikle Keanu Reeves’in olduğu oynanış kısımları olukça kötü duruyor. Görsel ve mekaniklerdeki bu gibi göze çarpan detaylar oyun çıkana kadar tamamen düzeltilecektir.

Efsane oyun The Witcher 3’ün yapımcılarının elinden çıkan ve büyük ihtimalle en çok beklenen oyunlardan biri Cyberpunk 2077, takvimler 16 Nisan 2020’yi gösterdiğinde PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak

İlginizi Çekebilir  Yeni Call of Duty Oyununun İsmi Belli Oldu, Call of Duty: Modern Warfare

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz