Duyurulduğu günden beri sabırsızlıkla beklenen Cyberpunk 2077’den yeni haberler var. Geliştirici stüdyo Cd Projetk RE’in resmi twitter hesabında yaptığı açıklamaya göre Cyberpunk 2077 Multiplayer moduna sahip olacak.. Ayrıca şirket çok oyunculu modun gelişimi için personel arayışında olduğunu da belirtti.

Cyberpunk 2077 2012 yılında duyuruldu. The Witcher gibi efsane bir serinini geliştiricisi tarafından yapılacak oyun, fragmanı, oynanış videolar ve ayrıntıları ile dikkatleri üzerine çekti ve açıklandığı dünden beri oyuncular tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Cyberpunk 2077 şüphesiz tarihin en çok beklenen oyunlarından biri oldu. Yakın zamanda yepyeni bir oynanış videosu yayınlanan oyun hakkında merak edilen bir soru bugün yanıt buldu. CD Projekt RED resmi Twitter hesabında yaptığı açıklama ile yeni oyunlarında multiplayer mod olacağını doğruladı.

Cyberpunk 2077 Multiplayer Modu için çalışmalar yeni başlayacak.

Cyberpunk 2077 Multiplayer modu

CD Project RED tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni oyunlarında Multiplayer mod olacak. Oyun severler şuan için heyecanlarını dindirmeleri gerekiyor çünkü çok oyunculu mod çalışmaları henüz başlamamış. CD Projekt RED multiplayer mod üzerinde çalışmak için eleman arayışında olduğunu da belirtti. Yani henüz multiplayer ile ilgili tek bir çalışma bile yapılmamış. Anlaşılan o ki çok oyunculu mod oyunun çıkışından sonra piyasaya sürülecek.

16 Nisan 2020 tarihinde oyun severlerle buluşacak Cyberpunk 2077 ön siparişe açılmış durumda. oyun, Steam’de 249 TL, Playstation  Store’da 459 TL ve Xbox’da 468 Tl fiyat etiketi ile ön siparşi verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Gameloft,Apple Arcade İçin Geliştirdiği Oyunu “Ballistic Baseball”u Duyurdu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz