Oyunseverlerin uzun yıllarıdır merakla beklediği oyunların başında gelen Cyberpunk 2077 çıkış tarihi resmen duyuruldu. Witcher serisinin yaratıcısı CD Project Red’in tam altı yıldır üzerinde çalıştığı Cyberpunk 2077, 16 Nisan 2020’de oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi sürprizle beraber duyuruldu

CD Project Red, merakla beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077 ile alakalı detayları devam eden E3 fuarında açıkladı. Oldukça ilgi çekici bir sunum yapan şirket Cyberpunk 2077’nin yeni bir fragmanını yayınladı ve çıkış tarihini resmi olarak ilan etti. Sunumda beklenmedik bir sürpriz yapan şirket katılanları oldukça mutlu etti. Sürprizi merak etti iseniz Fragmanı sonuna kadar izleyin.

16 Nisan 2020’de piyasaya çıkacak Cyberpunk 2077’nin Türkiye  satış fiyatı da belli oldu. Oyun Türkçe alt yazı ile çıkacak ve fiyatı 249 TL olacak.

Oyunun tanıtım yazısı ise şöyle:

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet.

KANUN KAÇAĞI BİR PARALI ASKER OL

Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir siberhaydut ol ve Night City sokaklarında kendi efsaneni yarat.

GELECEĞİN ŞEHRİNDE YAŞA

Görsel, kompleks yapı ve derinlik anlamında yeni standartlara imza atan Night City’nin devasa açık dünyasına adım at.

İlginizi Çekebilir  PlayStation 5'in çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

EBEDÎ YAŞAM BAHŞEDEN İMPLANTI ÇAL

Şimdiye kadarki en riskli işini al ve ölümsüzlüğün anahtarı olan bir implant prototipinin peşine düş.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz