Call of Duty serisinin son oyunu CoD Modern Warfare piyasaya çıkalı henüz bir ay bile olmadı. Ancak Infinity Ward oyun için yeni bir güncelleme paketi yayınladı. Güncelleme ile oyuna pek çok harita ve yep yeni bir mod eklendi.  

Infinity Ward tarafından geliştirilen sonra Modern Warfare oyunu en çok satan Call of Duty serisinin en çok satan oyunlarından biri olmuş durumda. bazı kişisel için tam bir hayal kırıklığı olsa bile. Pek çok oyuncuyu oldukça memnun eden oyun için bir güncelleme yayınlandı. yayınlanan güncelleme ile oyuna pek çok yenilik getirildi.

“CoD Modern Warfare”i güncellemeyi unutmayın

CoD Modern Warfare

Call of Duty’ın resmi Twitter hesabında yapılan bir paylaşım ile duyurulan güncelleme ile oyunu 2 adet yeni harita ve yeni bir oynanış modu getirildi. Yeni gelen haritaların ismi Shoot House ve Krovnik Farmland. Yeni gelen oynanış modu ise Call of Duty hayranlarının çok iyi bildiği Hardpoint modu oldu. Geçtiğimiz günlerde oyun verilerini inceleyenleri karşılaştığı bilgiler böylece doğrulanmış olduk (İlgili haberimize Buradan ulaşabilirsiniz.)

Oyuna getirilen harita ve modlar dışında güncelleme ile oyunda yer alan pek çok küçük hata giderildi ayrıca oyunun performansında iyileştirmeler yapıldı. CoD Modern Warfare sahipleri için tamamen ücretsiz olarak yayınlanan güncellemeyi an itibari ile PC, X box One ve PlayStation 4 platformu için indirilebilir durumda.

İlginizi Çekebilir  PUBG Mobile Lite Türkiye İçin Kullanıma Açıldı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz