Capcom’un yeni bir oyun üzerinde çalıştığı biliniyordu. Japon oyun geliştiricisi üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü yeni oyununu Tokyo Game Show’da resmi olarak duyurdu. Project Resistance ismi verilen oyun, co-op oynanışa sahip korku temasını kullanan bir hayatta kalma oyunu.

Japon oyun geliştirici şirket Capcom bir süredir büyük bir gizlilikle yeni bir oyun projesi üzerinde çalışıyordu. Oyun dünyasında büyük merak uyandırmıştı. Oyun sektörünün merakı Tokyo Game Show’da giderildi. Capcom, Project Resistance isimli oyununu resmi olarak duyurdu.

Project Resistance

Project Resistance, 4 kişilik co-op oynanışa sahip bir hayatta kalma korku oyunu olacak. Capcom yeni duyurduğun oyunu için bir de tanıtım videosu paylaştı. Aslında vdeo yayınlanan kadar Resident Evil hayranları, şirketin gizlilik ile üzerinde çalıştığı oyunun Resident Evil 3’ yeniden yapımı olacağını düşünüyorlardı. Bilindiği gibi Resident Evil 2’nin remake’i yapıldıktan sonra üçüncü oyun içinde yeni bir çalışma yapacağı söyleniyordu. Yeni oyun Resident Evil 3 bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

Project Resistance tanıtım videosu

Yeni oyun Resident Evil hayranlarına oldukça tanıdık gelecek. Capcom’un yaptığı açıklamaya göre yeni oyun, 2003 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan “Resident Evil Outbreak” benzer olacak. Tanıtım videosundan birbirinden korkunç düşmanlara karşı hayatta kalmayı başaran karakterlerin karşısını bos olarak Resident Evil 2’den aşına olduğumuz Mr.X benzeri yarı robotik bir düşman çıkıyor.

Oynun çıkış tarihi ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İlginizi Çekebilir  Call of Duty: Mobile Fragmanı Yayınlandı, PUBG'yi Silmeye Hazır Olun!!!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz