Aksiyon-FPS türünün efsanesi Call of Duty eski şaşaalı günlerine dönmeye hazırlanıyor. Call of Duty: Modern Warfare hikaye modu PlayStation’un “State Play” etkinliğinde yayınlandı. Oyun, Modern Warfare isminden beklendiği gibi sağlam bir hikaye ile geliyor.

Beraber pek çok yolculuğa çıktığımız, tehlikeli görevlerin üstesinden kolaylıkla geldiğimiz Captain Price ekim ayında geri dönüyor. 24 Ekim tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için yayınlanacak Call of Duty: Modern Warfare’in sinematik fragmanı gece gerçekleşen “State Play” etkinliğinde yayınlandı. Anlaşılan yine sıkı bir macera bizi bekliyor.

Call of Duty: Modern Warfare hikaye modu

Yeni Call of Duty oyunu için bazı videolar paylaşılmıştı ancak bu fagmanlar genelde grafik tanıtımı ve online mod içindi. Bu kez tamamen hikaye modu için hazırlanmış sinematik bir fragmanı izleme şansını yakaladık. Fragmanda, önceki Modern Warfare oyunlarından tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Captain Price ölümle dans ettiği bir maceraya atılıyor.

Call of Duty Modern Warfare hikaye modu fragman:

Direniş lider olduğu söylenen Farrah ismindeki kadın ile işbirliği yapmak zorunda kalan kahramanımız Captain Price, küresel çapta tehdit oluşturacak kimyasal silahları olan düşmanlara karşı mücadeleye girişiyor.

Call of Duty: Modern Warfare 24 Ekim tarihinde, PlayStation 4, PC ve Xbpx One platformlarında oyun severler ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  COD: Modern Warfare’de Türk Milli Takımının Maçına Yer Verilmiş

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz