25 Ekim tarihinde oyun severle ile buluşmaya hazırlanan Call of Duty’nin son oyunu ile ilgili Geliştirici Infinity Ward açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaya göre Call of Duty Modern Warfare Battle Royale Moduna sahip olmayacak. Şuan en çok tercih edilen oyun türü olan Battle Royale’den yoksun olacak oyun diğer özelliklerini ve hikayesini öne çıkartacak.

Call of Duty serisinin en iyi oyunları olarak Modern Warfare ismi ile çıkanlar gösterilir. İzden biri olarak gördüğümüz efsane karakterleri, sağlam hikayesi ve akıcı oynanışları ile oyun tarihine çok tan geçen oyunların yenisi bu yılın son çeyreğinde çıkacak. Yeni oyun ile ilgili pek çok açıklama yapılmış ve oyun içi görsellerden oluşan birkaç video paylaşılmıştı. Yeni açıklama ile en çok merak edilen soru yanıtlanmış oldu. Call of Duty Modern Warfare’de Battle Royale Modu olmayacak.

Call of Duty Modern Warfare Battle Royale Modu yerine kendi online modunu kullanacak

Call of Duty Modern Warfare Battle Royale

Oyunun geliştiricisi Infinity Ward’ın online oyun tasarım direktörü Joe Cecot, verdiği bir röportajda sorulan sor üzerine ortaya çıkan durum Battle Royal hayranlarını pek sevindirmeyecek gibi duruyor. Röportajdan anlaşıldığı kadarı ile Infinity Ward yeni oyununda kendi online mod’una odaklanmış durumda.

Call of Duty, Battle Royale modunu  Black Ops 4 oyununda kullanmıştı. Ancak seriye büyük bir katkı sunduğunu söylemek zor. Hatta serinin dokusunu bozduğunu ileri süren oyuncular bile olmuştu. Geliştirici şirket serinin özüne sadık kalarak çok iyi bildikleri online modu tasarlamış durumda.

İlginizi Çekebilir  Call of Duty: Modern Warfare Beta Tarihleri Resmi Olarak Açıklandı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz