Efsanevi dizi Breaking Bad’ın resmi mobil oyunu, oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Breaking Bad: Criminal Elements ismi ile çıkan oyun ilk olarak Android platformunda yayınlandı. İOS platformuna çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Breaking Bad Oyunu Şuan İçin Yalnızca Android’de

En çok Emmy kazanan dizilerden biri olan Breaking Bad, maceraya mobil oyun ile devam ediyor. Şuan için yalnızca Android platformuna çıkan Breaking Bad oyununda, Dizinin ana karakterleri  Walter White ve Jessie Pinkman yerine, efsanevi ikilinin altında çalışan bir suçluyu yönetiyoruz.  Yönettiğimiz suçlu vasıtasıyla suç imparatorluğunun kurulmasına yardım ediyoruz.

Efsanevi dizinin yaratıcıları ile ortak geliştirilen oyun dizi ile bağlantılı ancak kendine özel bir hikayesi var. Şuan için yalnızca Android platformu için ön siparişe çıkan oyun ücretsiz indirilebilecek. İOS ve Diğer platformlar için ne zaman çıkış yapacağı konusunda bir bilgi paylaşılmadı. Breaking Bad: Criminal Elements’de pek çok mobil oyunda olduğu gibi oyun içi satın almalar mevcut olacak. Oyun içi satın almaların fiyatı 0,99 dolar ile 99,99 dolar arasında değişecek.

Oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Breaking Bag’ın mobil oyunun hazırlandığı yapıldığı uzun zamandır biliniyordu. Son zamanlarda çıkan haber ve kulis bilgilerine göre, Breaking Bad dizisinin yaratıcısı Vince Gilligan, PlayStation ile beraber Breaking Bad’ın VR oyunu üzerinde çalışıyor. PlayStation VR için oldukça iyi ve eğlenceli oyunlar getirmişti. Dünyanın en çok izlenen ve halen hatırı sayılır bir hayran kitlesi olan dizi için bu çalışmayı yapıyor olmalı oldukça mantıklı. Umarız Diğer VR oyunları gibi güzel ve eğlenceli bir oyun ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir  Efsane Geri Dönüyor, Diablo 4 Resmen Duyuruldu: İşte Oynanış Videosu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz