Ünlü mikrofon üreticisi Blue yepyeni modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Blue Yeti X ismi verilen mikrofon, podcast üreticileri,  Youtuberlar ve canlı yayın yapanların işini oldukça kolaylaştıracağa benziyor. Profesyonel yayınlar kullanılabilecek mikrofon Blue’nin yeni amiral gemisi konumunda.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Blue özellikle tak çalıştır kolaylığına sahip ve son derece kaliteli ürünleri nedeni ile tercih ediliyor. Kullanımı oldukça kolay olan ürünlerinin ses kalitesi de son derece yüksek olduğu için canlı yayın ve podcast yayıncıları tarafından kullanılıyor. Blue Yeti X, özelliklerine ile şirketin en iyi mikrofonu olmuş.

Blue Yeti X özellikleri

Blue Yeti X

Yeti X; podcastler, Youtube içerikleri ve Twitch yayınları için yeni teknolojiler ile üretilmiş bir USB mikrofon. Mikrofon barındırdığı yeni teknolojiler ve donanım özellikleri ile şirketin amiral gemisi ürünü konumunda. Dört kapsül kondansatör dizisi bulunduran mikrofon, öncül modellerine göre daha net bir ses kaydı sunuyor. Yeti X sahip olduğu multi fonksiyonlu akıllı döğmesi sayesinde, kayıt esnasındaki ses seviyesini anlık olarak izleyerek gerektiğinde müdahale etmenize olanak sağlıyor.

Tüm bu özellikleri dışında Blue Yeti X’i en çok öne çıkaran özelliği ise içinde barındırdığı VO!CE yazılımı. VO!CE sayesinde profesyonel bir ses kalitesi elde etmek için çeşitli efektler ve hazır ayarlar kolaylıkla ulaşarak size en uygun sesi elde edebiliyorsunuz. Yeti X’in tüm Blue mikrofonlarında olduğu gibi gürültü azaltma özelliğine sahip olduğunu belirtelim. Yeti X, 169.99 Dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak

İlginizi Çekebilir  Opera’dan Oyuncu Tarayıcısı: Opera GX

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz