Netflix Türkiye’den beklenmedik bayram hediyesi. Netflix Marvel Sinematik Evreni dahilindeki filmleri yayınladı. Bayram Netflix aboneler için daha güzel başladı desek yanlış olmaz.

Netflix Marvel filmlerini toplu halde bulmak isteyenlere büyük hizmet sunuyor.

Netflix Marvel Sinematik Evreni Filmlerini Ekledi

Son olarak vizyona giren Avengers: Endgame ile birlikte sinema tarihinin en büyük serilerinden Marvel Sinematik Evreninin üçüncü fazını sonlandıran Marvel, Dördüncü fazın başlangıcını yapmaya hazırlanıyor. Ancak önceki faz filmlerini de unutmuş değil. Marvel filmleri şuan popülaritelerinin zirvesindeler. Şu an kadar filmleri toplu halde bulmak imkansızdı. Her bölümünü farklı yerlerden izlememiz gerekiyordu. Marvel, Netflix ile anlaşarak keyif kaçıran ve izleme isteğini azaltan bu durama son verdi.  Aslında Netflix arşivinden Marvel Sinematik Evreni’nden birkaç film bulunuyordu. Yapılan yeni anlaşma ile MCU filmlerin neredeyse tamamını izleyebileceğiz.

Netflix Türkiye arşivi diğer ülkeler ile Özellikle Batı Avrupa ve Amerika ile kıyaslandığında oldukça zayıf. Bunun nedeni ise Netflix’in Türkiye pazarına geç girmesi. Pek çok eserin yayın hakları diğer şirketlere dağılmış durumda.

Ancak Netflix Türkiye boş durmuyor ve her geçen gün arşivini zenginleştiriyor. Önceden duyurusu yapılmayan film ve dizileri sürpriz yaparak yayınladığı görülmüştü. Ancak Süper kahraman severler için süprizden öte bir hediye oldu. Netflix MCU dahilindeki, Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Avengers, Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, Captain America: The First Avenger, Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War, Thor, Thor: The Dark World, Guardians of the Galaxy filmlerini yayınladı. Böylece MCU dahilindeki filmlerin çoğunu arşivine katmış oldu.

İlginizi Çekebilir  “Marvel Sinematik Evreni” Efsanesinin Yaratıcısı Kevin Feige Star Wars Filmi Yapacak!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz