Marvel’s Avengers: A-Day

Square Enix, Merakla beklenen Avengers oyununu E3 2019’da duyurdu. Thor, Iron Man, Black Widow, Hulk ve Captain America gibi ana karakterlerin olduğu Avengers oyunu 15 Mayıs 2020 tarihinde piyasaya çıkacak.

Yeni Avengers Oyunu: “Marvel’s Avengers: A-Day” Oyun Dünyasında Sinematik Bir Macera.

Square Enix’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı Avengers oyunu sonunda duyuruldu. 15 Mayıs 2020 tarihinde oyunseverlerin beğenisine sunulacak oyun, tanıdığımız ve çok sevdiğimiz karakterlerin hepsini barındırıyor. Ayrıca Sinematik bir hikaye anlatımı olacak. Çıkış tarihinin yanı sıra oyunun birde Trailerı yayınlandı.

Ön siparişe açılan oyun ilk olarak PlayStation 4, Xbox ve PC platformlarına çıkış yapacak. Square Enix son yıllarda pek ortada görünmeseler bile Square Enix, Deus Ex ve Tomb Raider gibi efsanevi oyunların yaratıcısı olması ile tanınıyor. Oyunun ismi Avengers ve geliştirici Square Enix olunca beklentilerde bir hayli yüksek.

Hikaye Tanıdık Gelebilir

Avengers Oyunu Duyuruldu: Marvel’s Avengers: A-DayAnlaşılabildiği kadarı ile Avengers Oyununun hikayesi oldukça tanıdık. Avengers ekibi uğradıkları başarısızlık sonrasında dağılır ve kötülük  dünyaya egemen olur. Ancak hikaye böyle bitmez. Aradan beş yıl geçmiştir ve Avengers ekibini tekrar toplayıp dünyayı kurtarmak için bir şansımız vardır.

Kısaca hikayesi böyle Endgame senaryosuna benzediğini düşünebilirsiniz ancak Trailerda görüldüğü gibi olay örgüsü diğer Marvel çizgi romanlarında olduğu gibi oldukça eğlenceli olacağa benziyor.

Marvel’s Avengers, tek kişi ya da son dönemde oldukça popüler olan co-Op olarak oynanabilecek bir aksiyon macera oyunu olacak. Güzel haberler bunla sınırlı değil. Oyundaki tüm karakterleri ek ödeme yapmaya gerek kalmadan kullanabileceğiz. Ayrıca Lootbox olmayacak ve kesinlikle pay2win olmayacak. Sony ile Marvel arasında yapılan özel anlaşma nedeni ile PlayStatin 4’e özel içerikler olacağı belirtildi.

İlginizi Çekebilir  Fortnite 10. Sezon İle Birlikte Emektar Bölgeyi Tekrar Haritaya Ekleyecek

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz