Avengers: Endgame’i sinemada izleme şansı yakalayamamışlar ve yeniden seyretmek isteyenlere bir müjdemiz var. Avengers: Endgame Blu-Ray versiyonu Ağustos ayında çıkacak.

Avengers: Endgame, şüphesiz sinema tarihinin en başarılı yapımlarından birisi. Gerek yirmi filmlik bir serinin son halkası gerekse çok iyi görsel efektlerle desteklenmiş dramatik öyküsü ile izlemeye değer bir film. İşte bu sinema tarihine geçen filmi 4k çözünürlükle evimizin konforunda izleye bileceğiz. Disney filmin Blu-ray versiyonun henüz vizyonda iken çıkartacağını açıkladı.

Avengers: Endgame Blu-Ray 13 Ağustos’ta çıkacak

Disney  tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, filmin dijital sürümü iTunes ve Amazon Video gibi sanal mağazalarda 30 Temmuz tarihinde yayınlanacak. Blu-Ray versiyonu ise 13 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek.

Avengers: Endgame Blu-Ray

Yapılan açıklamada Avengers: Endgame’in Blu-Ray versiyonunda 6 adet silinmiş sahne yer alacak. Silinmiş sahneler dışında Blu-Ray’lerde görmeye alıştığımız, kamera arkası görüntüleri, oyuncular ile yapılan özel röportajlar ve birkaç ekstra içerik bulunacak.  

Avengers: Endgame şuana kadar dünya çapında toplam 2,782 milyar dolarlık bir hasılat elde etti. Tarihin en çok hasılat yapan ikinci filmi olmayı başaran film zirveyi ele geçirmek üzere. Uzun yıllardır zirvedeki yerini koruyan Avatar filmi ile arasında sadece 6 Milyon dolarlık bir fark kaldı. Her ne kadar sinema salonlarındaki ivmeyi tamamen kaybetmiş olsa bile geriye kalan haftalarda bu farkı kapatacağına kesin gözüyle bakılıyor. Henüz sinemada gösterilirken Blu-Ray’inin yayınlanması bu farkı kapatmasına engel teşkil edebilir. Ancak Disneyin bu basit matematiği yapamayacağını düşünmek haksızlık olur. Bu kadar yaklaşmışken zirveyi bırakma ihtimalleri oldukça düşük. Önümüzdeki birkaç hafta içinde dünyanın en çok hasılat yapan filmi değişti haberi yapabiliriz. Neler olacağını hep beraber bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  El Camino Filminin İlk Üç Gün İzlenme Sayısını Açıkladı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz