Sonunda Avatar 2 vizyon tarihi belirlendi

Avatar 2 için biraz daha beklememiz gerekecek

Yılan hikayesine dönen James Cameron’ın yeni Avatar filminin vizyon tarihi belli oldu. Sinema severlerin çok iyi bildiği gibi James Cameron Avatar filminin devam projeleri için çalışmalara devam ediyor. Her açıklamayla biraz daha ertelenen yeni Avatar filmlerinin vizyon tarihi sonunda kesin olarak belirlendi, tabii ki yine biraz erteleme yapılmış. Bugün açıklanan takvime göre Avatar 2-3-4-5 filmleri ikişer yıl ara ile 2021,2023,2025 ve 2027 yılında vizyona girecekler. Avatar 2 filminin vizyon tarihi: 17 Aralık 2021.

Yeni bir Star Wars üçlemesi

Yatırdığı parayı çıkartana kadar Star Wars’un  iliğini kurutmaya yeminli Disney, tabii ki yeni bir üçlemenin vizyon tarihlerini de duyurdu. Filmler, sırasıyla 2022, 2024 ve 2026 yıllarında vizyona girecek. Star Wars hayranları genel olarak son filmlerden memnun olmasa bile yeni üçlemeyi merak etmeden duramadıkları da bir gerçek. Üçlemenin ilk filmi 16 Aralık 2022 tarihinde Star Wars hayranları ile buluşacak.

Disney’in, Fox’u satın alarak bünyesine kattığı X-Men filmleri hakkında da önemli açıklamalar yapıldı. Uzun süredir iptal edileceği konuşulan ancak durumu bir türlü netlik kazanmayan Gambit filmi resmi olarak iptal edildi. Gambit rolünü  Channing Tatum’um oynaması bekleniyordu. Rol için oldukça istekli olan Tatum son derece üzülmüş olmalı. Filmin iptali için üzüldük ancak Tatum’un rolü kaçırdığı için aynı şeyi söylememiz mümkün değil.

İlginizi Çekebilir  Avengers: Endgame, Avatar'ı geçerek En Çok Hasılat Yapan Film Oldu

Açıklama yapılan diğer film ise Game of Thrones dizinse Arya Stark rolünü canlandıran, Night King’in korkulu rüyası Maise Williams’ın başrolünde yer aldığı New Mutants filmi.  Çokça erteleme yapılan filmlerden biri olan yapım 3 Nisan 2020 yılında vizyona girecek.

Sekiz Marvel Filmi

Marvel Sinematik Evreni (MCU) dahilin de gelecek üç yıl da toplam sekiz film sinema severlerle buluşacak. Çoğu filmin ismi henüz açıklanmadı sadece belirlenilen vizyon tarihi verilmekle yetinildi. Ancak MCU’da üçüncü fazın sona ermesinin ardından gelecekteki durum için projenin başındaki isim olan Feige’nin geniş çaplı açıklama yapması bekleniyor.

Vizyon tarihi ve ismi açıklanmış filmleri listesi ise şöyle;

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz